Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Lampy HPS 400 W

( ilość produktów: 8 )

W ofercie naszego wyspecjalizowanego sklepu znajdziesz między innymi wysokiej jakości lampy HPS 400 W. Urządzenia te w zestawie z pozostałymi podzespołami służą do przyspieszenia wzrostu roślin oraz zapewnienia im jak najlepszych warunków do prawidłowego rozwoju. Dysponujemy wyłącznie wyselekcjonowanymi modelami najlepszych firm na świecie i oferujemy je w korzystnej cenie. Naszym klientom zapewniamy także pełną pomoc na każdym etapie sprzedaży oraz dbamy o to, aby zamówienia dotarły do nich tak szybko, jak to możliwe. Przejrzyj koniecznie całą ofertę jeszcze dziś!

Do czego służy lampa HPS 400 W i w jaki sposób przyspiesza rozwój roślin?

Rośliny do prawidłowego wzrostu wymagają między innymi wody, odpowiedniej temperatury otoczenia oraz światła. W naszym kraju światło słoneczne nie należy do najmocniejszych, a ponadto w wielu przypadkach nie dysponujemy optymalnie naświetlonym miejscem w naszym domu. Aby zapewnić roślinie odpowiednią dawkę promieni świetlnych, należy zakupić lampę HPS 400 watt i stworzyć profesjonalną instalację.Lampa HPS 400 W generuje snop światła o pełnym spektrum – od około 280 do nawet 1000 nm, zapewniając optymalną ilość światła roślinom wymagającym do rozwoju zarówno krótkich, jak i długich fal. Wartości poniżej 350 nm to ultrafiolet, 350-400 – bliski ultrafiolet, natomiast 400-700 – światło widzialne. Ostatnia jest bliska podczerwień w zakresie od 700 do 1000 nm.Każda lampa HPS 400 watt charakteryzuje się między innymi dużą trwałością oraz niewielką awaryjnością, co miało ogromne znaczenie podczas ich dawnego wykorzystywania w oświetlaniu ulic. Lampy HPS 400 W generują snop światła o mocy nawet 60 000 lumenów, zapewniając dużą dawkę sztucznego słońca wszystkim roślinom. Uniwersalny gwint E40 z pewnością pasuje do większości domowych instalacji.

Czy lampy HPS 400 W to jedyna możliwość przyspieszenia rozwoju roślin?

Na rynku znajduje się wiele substytutów lampy HPS 400 W, które jednak w większości przypadków nie spełniają w pełni swoich funkcji. Wśród domowych ogrodników popularne są także świetlówki kompaktowe w postaci lamp CFL. Ich podstawowymi zaletami są bardzo niska cena zakupu oraz łatwość montażu (nie potrzeba zasilacza), a wadami – duża awaryjność związana ze sposobem jej pracy oraz niewielka penetracja światła.

Zamów już dziś lampę HPS 400 W w sklepie Domowauprawa.pl

W naszym sklepie znajdziesz większość produktów oraz urządzeń niezbędnych do stworzenia perfekcyjnych warunków wzrostu wszystkim roślinom. Decydując się na lampę HPS 400 watt, koniecznie weź pod uwagę zakup również innych części składowych optymalnego systemu doświetlania. Niezbędne okażą się między innymi odbłyśniki i klosze, a także układy zasilające oraz system przesuwu lamp czy różnego typu akcesoria dodatkowe, oraz przewody. Zapewniamy szybką dostawę, pomoc na każdym etapie zamówienia i bezpieczną transakcję. Zamów już dziś!

pixel