Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sanlight Grow LED

( ilość produktów: 8 )

Sanlight to innowacyjna firma, która znajduje się na zachodzie Austrii, dokładnie w mieście Vorarlberg. Przedsiębiorstwo rozwija się w zakresie produkcji wyrafinowanego i szalenie innowacyjnego oświetlenia Grow LED i Power LED. Panele LED firmy Sanlight przeznaczone są do użytku w ogrodnictwie profesjonalnym oraz w domowych hodowlach, prowadzonych w celach hobbystycznych.

Sanlight Grow LED – wyrafinowane oświetlenie do uprawy roślin

Sanlight to przedsiębiorstwo, które powstało w wyniku roślinnej pasji. Nic więc dziwnego, że firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w ogrodnictwie i dogłębną znajomością technologii fotonicznej. Zanim produkt opuści Sanlight, przeprowadzane są dokładne i skrupulatne badania. W wewnętrznym laboratorium znajdują się roślinne hodowle, o których prawidłowy rozwój troszczą się panele LED. Metodą prób i błędów eliminowane są mankamenty. Walory natomiast w szybkim tempie implementowane są do produktów, które następnie pojawiają się na światowym rynku ogrodnictwa. Aby systematycznie rozwijać możliwości i zdobywać nowe doświadczenie, Sanlight współpracuje z instytucjami badawczymi i uniwersytetami.

Sanlight Power LED – innowacyjna moc w ogrodnictwie

Sanlight Power LED to niezawodność, maksymalna wydajność i niezwykle pożądana jakość. Proces tworzenia produktów odbywa się w bardzo dobrze wyposażonym laboratorium elektronicznym i oświetleniowym. Firma utworzyła także sferę integracyjną, w której kalibrowane są dokładne wartości PPF gotowych paneli i ich prototypów. Panele LED firmy Sanlight zdobyły ogromną popularność, ponieważ wyróżniają się niezwykłą charyzmą. Warto zwrócić uwagę chociażby na niespotykany design. W serii Power LED można zaobserwować nowoczesny styl, który jest także ciekawą opowieścią świeżego, przyszłościowego wymiaru.

Sanlight LED Panel – maksymalna wydajność, jakość i niezawodność

Produkty są także ukłonem w kierunku środowiska naturalnego. Austriacka firma zadbała o każdy najmniejszy komponent. Wytwarzane w zgodzie z obowiązującymi europejskimi normami, udowadniają, że energooszczędność paneli LED ma kilka ciekawych twarzy! Bardzo niskie wydzielanie energii pod postacią ciepła dba o prawidłowe warunki rozwoju roślin, niezależnie od aktualnego cyklu hodowli. Bliskość Sanlight Grow LED czy Power LED pozwala na doświetlanie wcześniej zacienionych obszarów uprawy. Rośliny mogą więc przeprowadzać proces fotosyntezy, tym samym wytwarzając więcej chlorofilu. Dzięki temu prowadzona uprawa wyróżnia się bogatymi kwiatostanami, wysokiej jakości plonami, soczyście zielonymi listkami i cięższymi łodygami.

pixel