Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

TRICHODERMA / MIKORYZA

( ilość produktów: 31 )

Powszechne występowanie w naturze grzybów z rodzaju Trichoderma sprawia, że są one obecnie bardzo chętnie wykorzystywane przez hodowców roślin w celu zwiększenia efektów ich upraw. Uzyskiwana z nich mikoryza w doniczce jest jednym z najpopularniejszych i – co ważne – szczególnie skutecznych sposobów na osiągnięcie tego efektu, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że znajduje się w ofercie naszego sklepu. Grono jej nabywców wciąż wzrasta, co najlepiej świadczy o skuteczności, którą się charakteryzuje. Jeśli do tej pory nie miałeś okazji, aby sprawdzić to osobiście, polecamy jak najprędzej nadrobić zaległości.

Mikoryza w doniczce – korzyści związane z jej stosowaniem przez hodowców

Mikoryza to bardzo powszechne zjawisko, którego występowanie w przyrodzie wiąże się z korzyścią dla obu stron biorących w nim udział – zarówno dla roślin, jak i oplatających ich korzenie grzybów. Symbiotyczny związek pomiędzy nimi skutkuje sprawną wymianą substancji odżywczych, co zwiększa szanse hodowców na otrzymanie ze swoich upraw zdecydowanie bardziej okazałych zbiorów. Nic więc dziwnego, że kolejni z nich decydują się zastosować w praktyce rozwiązanie, którym jest mikoryza w doniczce. Zwłaszcza że dzięki niemu zyskują pewność, iż rośliny otrzymują wyłącznie naturalne wspomaganie, pozbawione choćby najmniejszej ilości chemicznych substancji. Poza tym warto pamiętać także, że dla rosnących w ziemi organizmów kontakt z odpowiednimi dla nich grzybami przyczynia się do szybszego wzrostu oraz zwiększenia odporności. Mikoryza w doniczce to z kolei nic innego, jak umieszczenie na jej dnie odpowiednich preparatów, których nabycie w atrakcyjnej cenie oferujemy swoim klientom na stronie domowauprawa.pl.

Trichoderma mikoryzy tworzone przez znanych producentów ze starannie dobranych grzybów 

Korzystając z przygotowanej przez nas oferty, możesz pozyskać sprawdzone i polecane nie tylko przez polskich, ale też zagranicznych hodowców preparaty odżywcze w formie płynnej bądź sypkiej. Mikoryza do warzyw (i innego rodzaju roślin) takich marek, jak Bio Tabs, Piranha czy Tarantula stanowi najlepszą gwarancję uzyskania oczekiwanych efektów. Korzystające z nich osoby cenią sobie możliwość pozyskania ich w naszym sklepie w opakowaniach o niejednolitej pojemności. Do regularnego stosowania ich w praktyce zachęca hodowców w głównej mierze fakt, że każdy z produktów dostępnych na domowauprawa.pl stanowi całkowicie bezpieczną dla roślin mieszankę różnych, odpowiednio wyselekcjonowanych grzybów. Stosowana w zalecany przez producentów sposób mikoryza do warzyw w zasadzie od samego początku przynosi zauważalne efekty, podnosząc nie tylko poziom atrakcyjności wizualnej roślin, ale – co jeszcze istotne – ich jakość.

Mikoryza do warzyw i innych roślin w różnych formach w ofercie naszego sklepu

Wartym podkreślenia w tym miejscu atutem mikoryzy do warzyw, przeznaczonej także do stosowania przez hodowców innego typu roślin, jest łatwość stosowania. O tym, jak należy to czynić w należyty sposób, można szybko przeczytać na opakowaniach, w których jest dystrybuowana. Pożyteczne bakterie glebowe, grzyby i pleśnie korzenne, zawarte w oferowanych przez nas preparatach, są na tyle pożytecznymi, że stosowane są także w uprawach ekologicznych, które – jak wiadomo – muszą spełniać wyjątkowo wysokie wymagania, aby mogły być w taki sposób określanymi. Jeżeli więc starasz się uniknąć za wszelką cenę kontaktów swoich roślin z organizmami modyfikowanymi genetycznie, mikoryza w doniczce bez wątpienia okaże się w Twoim przypadku trafionym wyborem, niezależnie od tego, na zakup produktu, której z wcześniej wymienionych marek się zdecydujesz. Wszystkie bowiem równie efektywnie zapobiegają rozwijaniu się wokół korzeni patogenów, jednocześnie będąc w stanie zwiększyć ich zasięg o nawet kilkaset procent!

pixel