Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O firmie

STAWIAMY NA ROZWÓJ !

Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym na rynku zaawansowanego ogrodnictwa. Nasze doświadczenie w branży zdobywamy od 2004 r. na terenie całej Europy.

Oferujemy profesjonalny sprzęt do uprawy roślin. Od samego początku stale rozszerzamy nasz asortyment, dając naszym klientom większe możliwości kontroli i rozwoju uprawy co zawsze gwarantuje większe plony, a za co tym idzie lepszy zysk.

HYDROPONIKA, AREOPONIKA, BIO-PONIKA

Pozwala ona na efektywną i szybszą kontrolę nad dodawanymi nawozami, dzięki czemu w bardzo prosty sposób możemy wpływać na szybkość wzrostu rośliny oraz wielkość plonu.

Teraz możesz uprawiać całą gamę roślin, od odmian medycznych po aromatyczne aż do kulinarnych. Będą rosły jak szalone. Osiągały wyższe zbiory o większej jakości i ilości substancji aktywnych oraz olejów roślinnych.

Posiadamy w ofercie szeroką gamę systemów – od zastosowań domowych (kilka roślin), po zastosowania przemysłowe (od kilkunastu do kilkuset roślin). Obecnie jesteśmy dystrybutorami systemów Francusko-Amerykańskiej firmy General Hydroponic Europ (Systemy AreoFlos, Aqua Farm, DutchPot) która swoje systemy produkowała m.in. dla NASA. Posiadamy także w ofercie dużo prostsze systemy NFT, Wilma, hydro i aeroponiczne firmy NutriCulture.

SKUTECZNE DOŚWIETLANIE ROŚLIN – LED, HPS, MH

Decydując się na wybór oświetlenia doświetlającego do naszego pomieszczenia uprawowego / szklarni, niewątpliwie musimy zwrócić uwagę na dwa najważniejsze aspekty – wydajność oraz koszty energii elektrycznej.

 

Właśnie dlatego stworzyliśmy bardzo bogata ofertę:

  • Odbłyśników o bardzo dużym refleksie odbijanego światła - od 80 % do 97%.

  • Cyfrowych układów zasilających dla lamp MH i HPS – mniejsze zużycie prądu, 100% wydajności przez cały okres eksploatacji, dłuższa i bardziej efektywna żywotność lampy w porównaniu do tradycyjnego układu analogowego.

  • Lampy HPS / MH o podwyższonej wydajności – od 150 do 1000 W

  • Nowością na rynku są lampy LED, które zdobywają coraz większą rzeszę zwolenników. Lampy tego typu są wykorzystywane do uprawy w fazie wegetacji oraz jako lampy doświetlające podczas fazy kwitnięcia. Dużą zaletą tej technologii jest niskie zużycie prądu oraz niska emisja wysokiej temperatury.

ZAWAANSOWANE NAWOŻENIE

Kluczem aby osiągnąć zadziwiająco wielkie zbiory jest technika zrównoważonego nawożenia przez cały cykl uprawy, a nie maksymalnego przenawożenia jak dziś uważa wielu rolników.

Jak mówi przysłowie, diabeł tkwi w szczegółach – dlatego nasza oferta nawozów, stymulatorów, akceleratorów i dodatków witaminowych, zarówno mineralnych jak i organicznych jest taka duża – Advanced Nutrients, Atami, Hesi, General Hydroponic Europ, Crystla Top, Guankalong, No mercy, Plagron, Canna, Bio-Canna – łącznie ponad 200 produktów.

WENTYLACJA / FILTRY POWIETRZA

Posiadamy kompletną ofertę wentylatorów i filtrów z węglem aktywnym – od 150m3/h do 3500 m3/h

Są to najbardziej cenione na rynku produkty szwajcarskiej firmy Carbon Active, holenderskiej CanFilter, Czeskiej Prima Klima czy Polskie EcoBison Filters

ZAUFALI NAM

Nasz profesjonalizm i zaangażowanie docenili m.in. Instytut Genetyki Roślin Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu, Wydział Biotechnologii, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz wiele firm i osób prywatnych.

pixel