Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Neutralizatory zapachu ONA

( ilość produktów: 39 )

Nieprzyjemne wonie zostaną skutecznie wyeliminowane poprzez neutralizatory zapachów ONA. Wśród tych artykułów klient ma do dyspozycji: żele, filtry, granulki, stawiane bloki i elektroniczne rozpylacze. Każda z możliwości może być wykorzystana zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak też użytkowych. Co ważne, bogata paleta zapachowa wydziela dość subtelne, delikatne wonie: leśne, morskie czy owocowe. Podstawową funkcją tych preparatów jest szybkie pozbycie się odorów. Część z nich napływa z zewnątrz, ale niektóre mogą być ubocznym efektem procesów produkcyjnych. Neutralizator przyda się w: garażu, składziku albo pomieszczeniu gospodarczym. Oferowane produkty są bezpieczne dla człowieka.

Kompletne wyposażenie neutralizatorów zapachu ONA

Kluczowe znaczenie dla efektywności tych środków mają liczne, wymienne akcesoria. Neutralizator zapachu ONA może być także elektronicznym rozpylaczem, w którym wystarczy umieścić wybrany wkład. Taki sprzęt ma przeważnie zasilanie bateryjne i jest praktycznie bezobsługowy. Samoczynnie uwalnia bowiem pewną ilość środka, zapewniając jego równomierne rozproszenie w przestrzeni. Jedynymi sygnałami do sprawdzenia mogą być brak wyczuwalnego zapachu oraz zaprzestanie pracy. W pierwszej sytuacji należy wymienić wkład, w drugiej zaś – włożyć nowe baterie. Marka ONA proponuje neutralizator zapachu, który działa tylko za pomocą dopasowanych kartridżów. Będą nimi odmiany: PRO, Fresh Linen i Polar Crystal. Z uwagi na intensywność danej woni użytkownik może też ustawić czas uwalniania. Rozpylacz działa w trzech modułach, co 7/15/30 minut. W razie potrzeby będzie pracował w trybie ciągłym przez 24 godziny. Indywidualna konfiguracja jest zależna od poziomu brzydkiego zapachu oraz własnych preferencji. W naszej ofercie znajduje się także miniaturowa wersja ONA Breeze.

Co wywabiają neutralizatory zapachu ONA?

Konkretne przeznaczenie tej kategorii produktów sprawia, że neutralizatory zapachu typu ONA mają dość powszechne i uniwersalne zastosowanie. Mogą bowiem wywabić nieprzyjemne wonie po:

  • papierosach,
  • zwierzętach,
  • silnych środkach chemicznych,
  • zagrzybieniu,
  • wilgoci,
  • aromatycznych potrawach,
  • nieczystościach z zewnątrz.

Są to przykładowe sytuacje, w których produkty tej renomowanej marki będą szybko oraz skutecznie wchodzić w interakcję z takimi oparami. Przywołany ONA Breeze jest kompaktowy i łatwy w transporcie. Można go więc zabierać ze sobą w razie ryzyka, że w danym miejscu wystąpią powyższe niedogodności. Zwiększony komfort oraz wygodę zapewniają także filtry montowane bezpośrednio do układów wentylacji pomieszczeń. Nawet gdy potencjalny, brzydki zapach pojawi się w obiegu, zostanie natychmiast przechwycony przez tryb ONA Blocks. Aplikacja środka jest banalnie prosta, ponieważ takie wypełnienie woskowe umieszcza się po zdjęciu zewnętrznej, metalowej pokrywki. W ofercie są rozwiązania do różnych rodzajów przyłączy, więc trzeba sprawdzić ich wymiary. Pojawienie się odoru to znak, że należy zajrzeć do filtra.

Elementy wymienne do neutralizatorów zapachu ONA

Łatwa dostępność do najpotrzebniejszych filtrów i wkładów powoduje, że neutralizatory zapachu ONA są raczej oszczędne w bieżącej eksploatacji. Jednocześnie zapewniają wysoki poziom skuteczności, który jest kluczowy przy takich artykułach. Choć zautomatyzowane działanie rozpylacza to interesująca opcja, można zdecydować się na wersję zapachową w klasycznej puszce. Przewagą takiego rozwiązania jest możliwość wniknięcia do trudno dostępnych zakamarków lub przestrzeni. Zawieszone albo postawione urządzenie mogłoby mieć problem z efektywnym dotarciem do źródła brzydkiego zapachu. Stąd ręczne naciśnięcie neutralizatora to ciągle popularna forma zwalczania nieprzyjemnych woni. Skupiając się na elementach wymiennych, nabywca może zaopatrzyć się w produkty o konsystencji: żelowej, granulowanej, olejowej i wydajnego sprayu. Przykładami właśnie takich wyrobów są: Fresh Linen, Pacu, Tropics czy Apple Crumble. W odniesieniu do ostatniego wystarczy jedynie odkręcenie słoika oraz uwolnienie przyjemnego, jabłkowego aromatu. Żel można też umieścić na tacy lub małej podstawce.

Gdzie można kupić neutralizatory zapachu ONA?

Nasycenie rynku ofertami proponującymi podobny efekt działania oznacza, że trzeba wybierać jedynie te, zweryfikowane. Powstaje więc dylemat: gdzie kupić neutralizator zapachu ONA? Odpowiedź jest dość prosta – od zweryfikowanego i pewnego dystrybutora. Wystarczy sprawdzić podstawowe dane firmy oraz opinie na jej temat w Internecie. Dotychczasowe doświadczenia klientów mogą być podstawą do własnej oceny sklepu. Równocześnie lepiej unikać nadzwyczajnych okazji albo mało wiarygodnych aukcji sprzedażowych. W naszej ofercie klient może liczyć na dodatkowe zniżki i rabaty zakupowe. Dotyczą one wybranych serii neutralizatorów, takich jak ONA Mist czy Gel. Jednorazowe, większe zamówienie może oznaczać kolejne oszczędności. Tym bardziej gdy chodzi o zapotrzebowanie do celów firmowych. Odmiana Block wywabi brzydki zapach również z mniej typowych przestrzeni. Warto ją umieścić w: szafce roboczej, łodzi, samochodzie, przyczepie kempingowej czy szatni na siłowni. Średnia wydajność wynosi 4 tygodnie, ale mogą wystąpić niewielkie odstępstwa, zależne od temperatury lub wentylacji.

pixel