Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sunmaster

( ilość produktów: 5 )

Rośliny do prawidłowego wzrostu potrzebują odpowiedniej ilości światła, którą trzeba im zapewnić szczególnie w wewnętrznych uprawach. Aby mieć pewność dostarczania nieustannie wymaganej ilości światła, warto wybrać sprawdzone lampy, których jakość została wielokrotnie potwierdzona. Właśnie takie są lampy sunmaster od czołowego producenta lamp i balastów, którego sprzęty są doceniane w branży. Kupując oferowane oświetlenie, zapewnisz roślinom odpowiednie warunki do przeprowadzenia procesu fotosyntezy, dzięki czemu będą one prawidłowo rosnąć zgodnie ze standardami profesjonalnych upraw. Korzystając ze specjalistycznych lamp marki Sunmaster, pozbędziesz się ryzyka strat finansowych, spowodowanych niewystarczającym doświetleniem roślin. Będzie to także znak udanej inwestycji w wysokiej jakości sprzęt.

Dlaczego warto wybrać lampy sunmaster?

Lampy Sunmaster to innowacyjne produkty, które stanowią połączenie dwóch dominujących na rynku upraw rodzajów oświetlenia: sodowego i metalohalogenkowego. Pierwsze zapewnia roślinom odpowiednie warunki na etapie kwitnienia, a drugie w trakcie wegetacji. Jest to połączenie oświetlenia o barwie czerwonej i niebieskiej, które pozwala osiągnąć najlepsze efekty uprawy. Dualistyczny charakter lamp sunmaster pozwala Ci na oszczędności – kupujesz jeden produkt, który jest funkcjonalny tak, jak dwa.

Co wyróżnia lampy marki Sunmaster?

Oferowane lampy sunmaster cechuje wysoka innowacyjność, pozwalająca całkowicie odmienić wewnętrzną uprawę roślin. Lampy są praktyczne, a do tego mają świetne parametry. Wyróżnia je m.in. bardzo długa żywotność 32 000 godzin, dzięki czemu przez długi czas możesz cieszyć się praktycznym działaniem lampy. Wydając raz pieniądze, zyskujesz długoletni produkt, który przez cały rok będzie zapewniał roślinom niezbędne im w danym okresie oświetlenie. Lampy mają wysoką wydajność świetlną i są proste w montażu. Wszystkie te elementy sprawiają, że jest to produkt idealny do profesjonalnych upraw.

Jakie lampy sunmaster oferujemy?

W ofercie sklepu Domowa Uprawa znajdziesz różne rodzaje lamp sunmaster, które różnią się mocą, wydajnością świetlną, a także wymiarami. Wszystkie lampy cechuje najwyższa jakość wykonania i dostępność w atrakcyjnej cenie. W sklepie znajdziesz nie tylko lampy dual, ale również pojedyncze lampy sodowe i metalohalogenkowe. Oferujemy także wiele innych profesjonalnych produktów do uprawy roślin, jak np. różne systemy nawadniania, nawozy, środki ochrony roślin. Szeroka oferta sklepu sprawia, że z pewnością znajdziesz u nas to, czego potrzebujesz. Zapraszamy na zakupy.

pixel