Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nawozy do kaktusów / sukulentów

( ilość produktów: 1 )

Odpowiednio dobrane nawozy do kaktusów / sukulentów mogą wspomóc nasze rośliny w ich zdrowym wzroście nawet wtedy gdy gleba, w której się znajdują, nie zapewnia im najpotrzebniejszych składników odżywczych. Nawożenie poprzez skoncentrowane płynne odżywki pozwala nam w wygodny sposób zapewnić naszym kaktusom i sukulentom odpowiedni wzrost bez ryzyka użycia zbyt dużej ilości nawozów. Produkty o specjalnej formule zwiększają również potencjał gleby, w której umieściliśmy nawożoną roślinę, dzięki czemu nie brakuje jej najpotrzebniejszych składników odżywczych przez długi czas od użycia danego specyfiku. Używając odpowiednio przygotowanych odżywek, dostarczamy naszym kaktusom, potrzebne do wzrostu substancje, które umożliwiają stabilny i bujny rozkwit.

Wysokiej jakości odżywki, które zapewniają obfite plony

W naszym sklepie zapewniamy szeroki wybór nawozów, które w zdrowy sposób wspierają rozwój domowych roślin. Nawozy do kaktusów / sukulentów to wysokiej klasy produkty, które zapewniają odpowiedni rozwój i uzupełniają braki w substancjach odżywczych, które mogą być spowodowane małym rozmiarem doniczki, czy jałową glebą. Cactus Focus Drip Feeders to wygodna w aplikacji odżywka w płynnej postaci. W naszym sklepie internetowym DomowaUprawa.pl jest ona dostępna w formie pojedynczej kroplówki, która mieści w sobie 38 ml płynu. Żeby zastosować Cactus Focus Drip Feeders, wystarczy włożyć pojemnik w glebę znajdującą się w doniczce. W ten sposób zaaplikujemy płynną odżywkę, która będzie wchłaniać się w ziemię, zapewniając naszej roślinie wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Po opróżnieniu kroplówki, zużyty pojemnik należy usunąć z gleby.

Nawozy do kaktusów / sukulentów zapewniające zdrowy rozwój

Dobrze dobrane nawozy do kaktusów / sukulentów służą nam do prawidłowej pielęgnacji naszych roślin doniczkowych. Ponadto nawożenie jest niezbędne, kiedy uprawiamy w podłożach bezpróchnicowych, w których brak jest potrzebnych do wzrostu składników odżywczych. W przypadku takich gleb zalecane jest używanie takich środków jak Cactus Focus Drip Feeders raz w miesiącu, żeby zapewnić naszym kaktusom i sukulentom zdrowy rozwój. Jedna kroplówka powinna pozostać w glebie około 3 do 4 tygodni, lub do jej opróżnienia. Specjalna formuła złożona z kwasów humusowych i fulwowych sprawia, że gleba staje się żyźniejsza i pozwala uzyskiwać znacznie obfitsze plony. Sposób nawożenia należy odpowiednio dobrać do potrzeb naszej rośliny, a także do rodzaju podłoża, w którym ją umieściliśmy.

pixel