Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PhytoLED

( ilość produktów: 3 )

W tej kategorii sklepu prezentujemy wysokiej jakości lampy led phytoled, za których skuteczne i wydajne działanie odpowiada renomowana marka PhytoLite. Lampy mają bardzo dobre parametry, dzięki czemu możesz być pewny ich niezawodnej pracy. Dostarczą one Twoim roślinom odpowiednią ilość światła, zapewniając świetnie warunki do wzrostu. Profesjonalne lampy zostały wykonane w precyzyjny sposób z dbałością o najmniejsze szczegóły. Są to produkty przeznaczone dla wymagających hodowców, którzy mają wysokie oczekiwania odnośnie do jakości zakupionych akcesoriów. Sprawdź wszystkie oferowane przez nas lampy led phytoled i wybierz te, których potrzebujesz. Szeroka oferta sprawia, że bez problemu dopasujesz ledy do swojej uprawy.

Co wyróżnia lampy LED marki PhytoLite?

Oferowane lampy LED marki PhytoLite mają diody emitujące światło o długości fal, która jest optymalna dla efektywnego wzrostu roślin odciętych od światła naturalnego. Reflektory mają dużą moc, są wytrzymałe i wyróżniają się długą żywotnością. Korzystając z nich, możesz liczyć również na mniejsze zużycie energii, a zarazem większe oszczędności. Dodatkowo cechuje je wydzielanie małej ilości ciepła oraz cicha praca. Lampy led phytoled są funkcjonalne, dlatego ich zakup to inwestycja, która opłaci się na długo.

Jakie lampy led phytoled oferujemy?

W ofercie sklepu Domowa Uprawa znajdziesz dopracowane i użyteczne lampy z serii „Quantum GX Professional”. Samodzielnie możesz wymienić moduły lampy na inne, dostosowując sprzęt do różnych zastosowań. Zarówno do fazy wzrostu, pełnego cyklu, jak i pełnego spektrum. Z całego systemu możesz korzystać nawet tylko z częścią modułów, co sprawia, że jest on trwały i łatwy w personalizacji. Lampy led phytoled wyróżniają także wymienne soczewki, dzięki czemu możesz dopasować kąt padania światła do uprawianych roślin. Pozwoli Ci to na uzyskanie kontroli nad środowiskiem wzrostu roślin, dzięki której z pewnością uzyskasz zadowalające efekty. Kolejne, oferowane przez nas produkty, to lampy led phytoled COB, które emitują światło o barwie wymaganej do zainicjowania i maksymalizacji procesu fotosyntezy. Lampy cechuje wysoki współczynnik PAR, tj. faktyczna absorpcja chlorofilu w procesie fotosyntezy. Mają one świetny stosunek poboru mocy do wytwarzanego światła, a dzięki małej obudowie możliwości ich wykorzystania zostały zmaksymalizowane.

Dlaczego warto kupić lampy led phytoled?

Prezentowane oświetlenie od PhytoLite to wysokiej jakości produkty, które wyróżnia duża funkcjonalność i wydajność działania. Lampy led phytoled wdrażają innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu ich użytkowanie jest skuteczne i komfortowe. Są to lampy idealne do profesjonalnej uprawy roślin, przeznaczone na wzrost, kwitnienie i wegetację roślin czy klonowanie i naświetlanie sadzonek. Klientom zapewniamy ilości hurtowe, jak również detaliczne w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy.

pixel