Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2024-01-15

OG Organics Big Bud - rewolucja w uprawie Organicznej?

Od wielu lat hodowcy szukają doskonałego połączenia organicznych składników odżywczych z mocnym stymulatorem kwitnienia, który nie tylko gwarantuje obfite plony, ale także zapewnia znakomity smak gotowych kwiatów oraz zdrowie i witalność roślin podczas uprawy. Nowa wersja znanego chyba wszystkim ogrodnikom Big Bud-a powstała w ramach programu OG Organics™ amerykańskiej firmy Advanced Nutrients.  Czy OG Organics Big Bud to rewolucyjny produkt, który definiuje nowe możliwości uprawy organicznej? Zagłębmy się w szczegóły tego, co sprawia, że ten produkt zmienia zasady gry dla świadomych hodowców.

Certyfikowana jakość produktu:

OG Organics™ Big Bud® z dumą posiada certyfikaty CDFA-OIM i OMRI, wyróżniając go jako pierwszorzędny wybór dla tych, którzy wybrali uprawy organiczne. Te certyfikaty gwarantują, że produkt spełnia najwyższe standardy uprawy organicznej, zapewniając czyste i zrównoważone podejście do pielęgnowania roślin.

Naukowe podstawy sukcesu:

Ten stymulator kwitnienia jest meticulatnie opracowany z proporcją K do P wynoszącą 2:1, idealnie zaspokajającą zapotrzebowanie roślin na składniki odżywcze, jednocześnie zabezpieczając przed zanieczyszczeniem ciężkimi metalami. To, co wyróżnia OG Organics™ Big Bud®, to dodatek hydrolizatu białka rybnego, który wzmacnia właściwości powiększające pąki. Optymalne proporcje fosforu i potasu, w połączeniu z 20 dostępnymi biologicznie aminokwasami, tworzą idealną strukturę dla fazy kwitnienia.

Uniwersalność w systemach uprawy:

Zaprojektowany z myślą o uprawie w glebie, coco oraz różnych systemach hydroponicznych i systemach ciągłego dokarmiania cieczą, takich jak aeroponia, nawadnianie kroplowe, NFT, DWC, RDWC. OG Organics™ Big Bud® doskonale dostosowuje się do różnych środowisk uprawowych. Ta elastyczność sprawia, że jest to rozwiązanie dla hodowców stosujących różne techniki uprawy.

Kompatybilność i Innowacja:

Jednym z kluczowych punktów OG Organics™ Big Bud® jest jego kompatybilność z różnymi systemami odżywiania roślin. Bez względu na to, czy używasz bazowych nawozów pH Perfect, bazowych nawozów non pH Perfect, czy nawet produktów konkurencyjnych, ten stymulator kwitnienia bezproblemowo integruje się z Twoim programem. Brak paclobutrazolu, daminozydu czy innych zakazanych regulatorów wzrostu roślin podkreśla zaangażowanie Advanced Nutrients w dostarczanie produktów wolnych od potencjalnie szkodliwych substancji.

Dziedzictwo Big Bud:

Przez ponad dwie dekady Big Bud® był synonimem bujnych ogrodów pełnych wysokiej jakości pąków. Popyt na ten biostymulator był przytłaczający, co sprawiło, że stał się priorytetem produkcji. Jednak duch innowacji w Advanced Nutrients nigdy nie ustaje, co prowadzi do ewolucji OG Organics™ Big Bud®.

Uprawa Organiczna, Doskonała:

Wybieranie uprawy organicznej nie oznacza rezygnacji z efektów. OG Organics™ Big Bud® odpowiada na unikalne potrzeby hodowców organicznych, dostarczając rozwiązania, które dorównują efektywności produktów nieorganicznych, jednocześnie eliminując typowe problemy związane z uprawą organiczną. Jego 20 naturalnie dostępnych aminokwasów sprawia, że zbieranie wysokiej jakości pąków staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Certyfikowana Czystość i Efektywność:

Z certyfikatami CDFA-OIM i OMRI, OG Organics™ Big Bud® zapewnia hodowcom pewność co do zgodności z zasadami uprawy organicznej. Starannie dobrana mieszanka składników wtórnych, w tym lignosulfonianu wapnia, kompleksu aminokwasów żelaza, magnezu i siarki, zapewnia optymalne warunki dla silnego wzrostu roślin.

Ogród Obfitości:

Korzystając z OG Organics™ Big Bud®, hodowcy mogą spodziewać się zbiorów charakteryzujących się ogromnymi, gęstymi kwiatami i maksymalną masą pąków, dzięki optymalnej proporcji PK wynoszącej 2:1. Bogactwo dostępnych biologicznie aminokwasów tworzy środowisko sprzyjające optymalnej wydajności roślin.

Polecane

pixel