Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

AirPot

( ilość produktów: 7 )

Airpot to marka, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości doniczek. Są one zaprojektowane z wykorzystaniem nowoczesnej technologii oraz sprawdzonej konstrukcji. Doniczki Airpot w porównaniu do klasycznych donic mają o 15% zwiększoną wydajność. Jest to spowodowane tym, że tego rodzaju produkty zapewniają lepszy przepływ powietrza do bryły korzeniowej, co przyspiesza ich przyrost. Zastanawiasz się nad wymianą doniczek? Nie trać zatem czasu, już dziś zajrzyj do naszego sklepu domowauprawa.pl. To tutaj znajdziesz doniczki Airpot o różnych wymiarach. Wybór doniczki, która spełni indywidualne oczekiwania, nie będzie już żadną trudnością. Przekonaj się sam!

Doniczki Airpot

Doniczka Airpot to doskonała propozycja dla osób, które pragną, aby ich roślinność była bujna i wyróżniała się niespotykanym pięknem. Testy, jakie wykonał producent, potwierdzają, iż wzrost roślin w doniczkach ich produkcji został zwiększony o 15%. Każda doniczka Airpot to zakup, który jest inwestycją w zdrowy rozwój uprawy. Dlatego możesz zapomnieć o wcześniejszych problemach podczas hodowli. Małe, niskie oraz o słabym ukorzenieniu się rośliny to już przeszłość. W asortymencie naszego sklepu internetowego domowauprawa.pl oferujemy Ci kilka propozycji doniczek marki Airpot. Wybór tej, która spełni w stu procentach Twoje oczekiwania, będzie dla Ciebie samą przyjemnością.

Jakie korzyści przynoszą doniczki Airpot?

Zastanawiasz się, czy doniczki mają wpływ na to, jak rozwija się roślina? Odpowiedź jest prosta – oczywiście, że tak! Jeśli chcesz, aby Twoje rośliny sprawiały Ci na co dzień radość swoim pięknem oraz zdrowo wzrastały, poznaj zalety doniczek Airpot.

  • Produkty te mają ogromny wpływ na masę korzeniową, a co się z tym wiąże – zwiększają one witalność roślin.
  • Ścianki doniczki są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić odpowiednie napowietrzenie w obrębie korzenia.
  • Dzięki rozwiniętemu systemowi korzeniowemu lepiej wchłaniają mikroelementy.
  • Występują one w kilku wariantach – różnią się między innymi wymiarami i pojemnością.
  • Gwarantują, że rośliny będą prezentować się wyjątkowo.
  • Dostępne są w atrakcyjnej cenie.

Doniczka Superoot od Airpoot

Jedną z pozycji w naszym sklepie internetowym domowauprawa.pl jest doniczka z serii Superoot. Jej wymiary to 19 centymetrów w podstawie, natomiast wysokość wynosi 23 centymetry. Pojemność wynosi 3 litry, a kolor denka to pomarańczowy. Doniczki Airpoot tak kształtują bryłę rośliny, aby zapewnić jej odpowiedni przepływ powietrza. To oznacza, że zawartość wody obniża się w podłożu, zwiększając ilość tlenu dostarczanego do korzeni. Jak to się dzieje? Doniczki Airpot mają specjalnie wyprofilowane ścianki, które składają się z zamkniętych stożków wewnętrznych oraz ze stożków otwartych na zewnątrz. Produkty te zagwarantują, że rośliny będą piękne, bujne i zdrowe.

Dlaczego warto zainwestować w doniczki Airpoot?

Czy doniczki Airpot to dobry wybór? Oczywiście, że tak! Są one wspaniałe pod każdym względem. Stanowią gwarancję tego, że rośliny będą się rozwijać prawidłowo. Dzięki temu, że mają specjalnie wyprofilowane ścianki, zwiększają rozrost masy korzeniowej. W klasycznych doniczkach ścianki są płaskie. Odpierają zatem korzenie, sprawiając, że idą w górę, przez co nie zwiększają u podstawy swojej masy korzeniowej. To jeden z tych czynników, które przemawiają za wyborem tego rodzaju doniczek zamiast standardowych. Ponadto dzięki doniczkom Airpot rośliny pobierają większą ilość mikroelementów z pożywki. Czy potrzeba więcej argumentów, aby przekonać Cię, że to wybór gwarantujący piękne i zdrowe rośliny?

Działanie doniczek Airpot

Doniczki Airpot, jakie znajdziesz w naszym asortymencie, wzbudzają w ostatnim czasie duże zainteresowanie. Dlaczego? Są one kluczem do tego, aby kwiaty prezentowały się obłędnie. Jak to jest możliwe, że doniczka wpływa w taki sposób na wzrost rośliny? Odpowiedź jest prosta – cały sekret tkwi w jej budowie. Jak już wyżej wspomniano, prawidłowy rozwój zapewniają profilowane ścianki doniczki. Wewnętrzne stożki sprawiają, że korzenie kierowane są na zewnątrz do otwartych stożków. W glebie gęstość powietrza jest znacznie większa, co prowadzi do odwodnienia i zaprzestania wydłużania się korzeni. To powoduje, że wewnątrz donicy rozrasta się prawidłowy system korzeniowy.

Szeroka oferta w sklepie domowauprawa.pl

W naszym asortymencie oferujemy Ci doniczki Airpot o różnych parametrach. Ich pojemność może wynosić 3 litry, 6, 9, 12,5, 15, 20 oraz 25 litrów. Tak szeroko zróżnicowana oferta sprawia, że bez problemu dopasujesz konkretny model do rośliny i swoich potrzeb. Zachęcamy również do zapoznania się z kategorią, w której przygotowaliśmy podłoża. One także odgrywają ważną rolę podczas rozwoju roślin. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia całego naszego asortymentu, gdzie znajdziesz wiele akcesoriów niezbędnych podczas uprawy i nie tylko. Jesteśmy pewni, że wizyta w naszym sklepie będzie dla Ciebie owocna. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy w wyborze najodpowiedniejszego modelu doniczki Airpot.

pixel