Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Bio Tabs

( ilość produktów: 28 )

Każda roślina potrzebuje do prawidłowego rozwoju określonych substancji, najlepiej naturalnych. Takie składniki odżywcze pozyskiwane są przez system korzeniowy. Co w sytuacji, gdy roślina nie ma dostępu do odpowiednich minerałów? Wtedy potrzebuje odpowiednich nawozów! Jeśli zależy Ci na zdrowiu roślin, musisz wybierać naturalne nawozy. W naszym sklepie internetowym domowauprawa.pl proponujemy Ci nawozy Bio Tabs. Są to organiczne i ekologiczne tabletki, dzięki którym roślina otrzyma wszystkie niezbędne substancje do wzrostu i kwitnienia. Zapraszamy Cię do zapoznania się z pełną ofertą Bio Tabs w naszym sklepie domowauprawa.pl.

Dlaczego warto wybierać naturalne nawozy?

Ekologiczne nawozy powstają w sposób naturalny, bez sztucznych substancji. Dzięki temu nie oddziałują negatywnie na rośliny. Sprawiają, że są one zdrowe, piękne, a zapach kwiatów nie ulega zmianie. Wybierając ekologiczne nawozy do swoich roślin, dbasz również o swoje zdrowie. W asortymencie naszego sklepu domowauprawa.pl stworzyliśmy specjalną kategorię, w której znajdziesz nawozy Bio Tabs. Są to ekologiczne tabletki o bardzo różnym zakresie działania, dlatego zachęcamy Cię do poznania wszystkich pozycji, aby wybrać dla swoich roślin idealną kompozycję.

Zalety stosowania nawozów ekologicznych Bio Tabs

Stosowanie nawozów w tabletkach Bio Tabs jest bardzo korzystne, o czym na pewno bardzo szybko się przekonasz. Wśród ich zalet warto wymienić, że:

 • są w 100% ekologiczne,
 • zawierają naturalne składniki, które są niezbędne roślinom do prawidłowego rozwoju,
 • są bardzo wydajne,
 • chronią rośliny przed chorobami odglebowymi,
 • są dostępne w wersji o formule działającej w sposób wolny, a więc roślina przez cały czas otrzymuje niezbędne minerały,
 • są przyjazne dla środowiska,
 • nie zawierają składników z organizmów modyfikowanych genetycznie.

Ekologiczne nawozy Bio Tabs

Czy można cieszyć się zdrowymi i pięknymi plonami przy zrezygnowaniu ze sztucznych nawozów? Oczywiście, że tak! Warto zdecydować się na nawozy ekologiczne Bio Tabs. W naszym sklepie internetowym domowauprawa.pl przygotowaliśmy obszerną ofertę tego producenta. Jedną z wielu propozycji, która cieszy się dużym zaufaniem naszych klientów, jest Bio Tabs Bactrex. To oryginalna mieszanka ośmiu różnych bakterii glebowych typu Trichoderma oraz kwasów humusowych. To produkt, który jest wolny od sztucznych pestycydów, a więc stosowanie go jest w pełni bezpieczne. Ponadto jest on dopuszczony do wykorzystywania w uprawach ekologicznych. Zachęcamy do przejrzenia całej kategorii, aby znaleźć nawóz spełniający Twoje wszelkie wymagania.

A może ekologiczny reduktor stresu?

Propozycją, która zasługuje na szczególne wyróżnienia od producenta Bio Tabs, jest Boom Boom Spray. Proponowany biostymulator jest w 100% ekologiczny i powstał na bazie roślinnej. W swoim składzie zawiera również węglowodany, aminokwasy, minerały i peptydy. Działa on na roślinę na trzy sposoby: antystresowo, odżywczo i wzmacniająco. Jego pojemność wynosi 5, 100 lub 250 mililitrów. Już dziś wypróbuj go w swoim ogrodzie, a efekty, jakie uzyskasz, miło Cię zaskoczą.

Zestaw nawozów na cały cykl uprawy

Bio Tabs Starterkit to w 100% organiczny oraz certyfikowany zestaw dedykowany miłośnikom ogrodu, którzy cenią zdrową i piękną roślinność. Jest on stworzony tak, aby dzięki niemu roślina czerpała cenne składniki przez cały cykl uprawy. W zestawie znajdują się następujące produkty:

 • 10 x Biotabs – wolno wyzwalający się organiczny nawóz w tabletkach.
 • Startex (250 mililitrów) – nawóz, który poprawia właściwości gleby. Ma w swoim składzie wysoką zawartość pożytecznych bakterii glebowych. Zawiera on również kwasy fulwowe, humus i krzem. Kwas fulwowy jest głównym transporterem składników odżywczych do komórek roślinnych. Wpływa także na zdolność przyswajania oraz zatrzymywania dwutlenku węgla.
 • Bactrex (25 gramów) – mieszanka ośmiu bakterii glebowych.
 • Mycotrex (50 gramów) – mieszanka dziewięciu gatunków zarodników grzybów.
 • Orgatrex (250 mililitrów) – organiczny nawóz w formie płynnej. Zawiera w swoim składzie mączkę z lucerny, melasę mieszaną, wywar z kalii, tlenek krzemu. Został on zatwierdzony przez British Soil Association jako nawóz organiczny do użytku we wszystkich uprawach.

Co jeszcze wyróżnia produkty Bio Tabs?

Nawozy i stymulatory są niezbędne podczas prowadzenia upraw szklarniowych. Bez ich udziału nie jesteś w stanie uzyskać obfitych plonów, które Cię w pełni usatysfakcjonują. Jeśli poszukujesz ekologicznych nawozów, wybierz markę Bio Tabs. Jej produkty mają certyfikat ekologiczny, który jest potwierdzeniem tego, że warto na nie zwrócić szczególną uwagę. Wiele propozycji tego producenta przygotowaliśmy w ofercie naszego sklepu domowauprawa.pl w atrakcyjnych cenach. Bogate zróżnicowanie pod względem przeznaczenia danego preparatu pozwoli Ci bez żadnego problemu dopasować odpowiedni produkt do swoich roślin i oczekiwań. Serdecznie zapraszamy!

pixel