Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Canna

( ilość produktów: 87 )

Marka Canna doskonale znana jest każdemu miłośnikowi jakościowo dobrych upraw. Marka może poszczycić się długoletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą w zakresie poszukiwania roślin i minerałów, które pomagają utrzymywać zdrowie roślin uprawianych przez ogrodników i miłośników zdrowego stylu życia. Od 1979 roku, czyli od ponad 40 lat, dokłada wszelkich starań, aby nawet niedoświadczony hodowca mógł pochwalić się imponującymi plonami. Specyficzne środki wspomagające uprawę oraz nawozy oferowane przez markę Canna cenione są na arenie międzynarodowej. Co ważne, są to rozwiązania nie tylko łatwe w użyciu, ale również nie szkodzą środowisku naturalnemu. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem marki Canna w naszym sklepie.

Wysoka jakość produktów marki Canna

Hodowcy z całego świata doceniają zaangażowanie marki Canna w ich uprawy. Produkty są dostępne w całej Europie, Ameryce Północnej, Australii, na Środkowym Wschodzie oraz w Afryce. Marce nie są potrzebne ogromne kampanie reklamowe, spoty i reklamy w mediach. Produkty marki Canna mówią same za siebie. Co ważne, cały proces produkcji znajduje się w rękach marki. Dzięki temu, że Canna ma własne laboratorium i kompleks badawczy, innowacyjne preparaty tworzone są od podstaw, a naukowcy mogą bez przerwy odkrywać tajemnice przyrody. Każdy produkt, jaki wprowadzany jest na rynek, ma optymalne, w 100% zadowalające przedstawicieli marki Canna działanie. Jeśli zatem poszukujesz produktów najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie, to oferta Canna z pewnością sprosta Twoim wymaganiom.

Zróżnicowane nawozy Canna

Marka Canna produkuje nawozy, stymulatory, boostery oraz ukorzeniacze, które gwarantują prawidłowy rozwój roślin oraz urodzajne plony. Preparaty przeznaczone są do wielu różnych podłoży, co z pewnością jest świetną informacją dla miłośników ogrodnictwa, którzy chcą ciągle poszerzać swoje horyzonty. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy całkowicie organiczne produkty BIOCANNA spełniające wszelkie wymogi hodowli organicznej, nawozy do ziemi TERRA używane do upraw doniczkowych i uprawy w glebie na zewnątrz i wewnątrz, nawozy do hydroponiki AQUA, nawozy do kokosa COCO łączące tolerancję i organiczny charakter gleby z precyzją wełny mineralnej oraz HYDRO, czyli nawozy do systemów, gdzie woda nie powraca, ale zostaje odprowadzona. 

Stymulatory, boostery oraz ukorzeniacze Canna

W ofercie naszego sklepu znajdziesz także stymulatory, boostery oraz ukorzeniacze Canna. Boostery to pożywki silnie przyspieszające kwitnienie, co pobudza owocowanie. W rezultacie stosowania boosterów Canna zbiory są o wiele pełniejsze i bardziej gęste, niż bez ich stosowania. Uzyskasz jednak nie tylko bardziej jednorodny plon, ale również rośliny zdrowsze, silniejsze i bardziej odporne na choroby i plagi. Boostery mogą być podawane ręcznie, przez nawadnianie rozpylaniem lub przez dożywianie liścia. Canna to marka, która oferuje także specjalne koncentraty do buforowania wody miękkiej, które można stosować na każdym rodzaju podłoża. Zapobiegają one niedoborom wapnia i magnezu wynikającym z dawkowania niewielkich ilości, ograniczonej transpiracji oraz nadmiaru potasu. W konsekwencji produkt chroni przed szarą pleśnią, zapobiega efektowi spalonych liści oraz przedwczesnemu ich odbarwianiu się.

Na szczególną uwagę zasługują także produkty stymulujące system korzeniowy, a co za tym idzie, zwiększające odporność przed chorobami oraz poprawiającymi jakość zbiorów. Tego typu produkty marki Canna przeznaczone są do sadzonek i roślin potrzebujących przesadzenia, niezdrowych i źle rozwiniętych roślin oraz roślin, które doznały wstrząsu. Z wielkim uznaniem naszych klientów spotyka się także produkt Canna Cure, czyli pierwszy produkt, który nie jest pestycydem, ale ma jego cechy, czyli jednocześnie chroni rośliny przed szkodnikami i pleśnią, zwalcza organizmy szkodliwe i mączniaka oraz stymuluje rozwój całej rośliny. Dzięki niemu roślina koncentruje się na obfitszym owocowaniu oraz formowaniu większych kwiatów niż zazwyczaj przez cały okres uprawy, aż do zbiorów.

Zamawiaj produkty Canna w sklepie DomowaUprawa

DomowaUprawa to sklep internetowy stworzony z myślą o miłośnikach wszelkich upraw prowadzonych głównie w warunkach domowych. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy szeroki asortyment, który pozwoli Ci przeprowadzić nawet najbardziej wymagające przedsięwzięcie. Dzięki nam wszystkie Twoje marzenia o świetnych jakościowo zbiorach spełnią się jeszcze w tym sezonie. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu, w tym z asortymentem do klonowania i kiełkowania, neutralizacji zapachów w boxach, wentylacji, nawadniania, napowietrzania oraz suszenia. Zarówno w zakresie produktów marki Canna, jak i pozostałego asortymentu oferujemy fachowe doradztwo. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach pracy biura. Możesz do nas napisać lub skontaktować się z nami telefonicznie. 

pixel