Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Easy Grow

( ilość produktów: 7 )

W domowej uprawie roślin przydatne są folie refleksyjne, wykorzystywane w celu lepszego doświetlenia roślin. Wyłożenie ścian folią zwiększa natężenie światła i umożliwia jego skierowanie w stronę roślin. Brytyjska firma Easy Grow już od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości folii wspomagających uprawę roślin. Ich produkty pozwalają zapewnić wystarczającą ilość światła. Folia refleksyjna skutecznie odbija promienie światła, dzięki czemu wspomaga wykorzystanie lamp i równomierne oświetlenie całej uprawy. Dodatkowo zastosowanie folii Easy Grow pozwala na zaoszczędzeniu rachunków za prąd. Jej wykorzystanie umożliwia oświetlanie uprawy mniejszą mocą lampy. Dodatkowo folie Easy Grow są wytrzymałe i odporne na rozerwanie. Można czyścić je bez obawy o przypadkowe uszkodzenie. W skład serii produktów firmy Easy Grow wchodzą folie refleksyjne białe, lustrzane, a także srebrno-białe.

Folia refleksyjna biała Easy Grow

Jest to folia w 100% światłoszczelna. To jeden z najistotniejszych elementów, który cechuje folie do upraw najwyższej jakości. Materiał składa się z trzech warstw. Co ważne, folia ta jest nietoksyczna i dopuszczona do kontaktu z żywnością. W kontakcie z promieniami światła nie wydziela szkodliwych gazów. Stosując folię Easy Grow, będziesz mieć pewność, że Twoje rośliny pozostaną zdrowe i nie utracą naturalnych właściwości. Folię można wykorzystać do wyłożenia ścian jako materiał refleksyjny lub do wydzielenia plantacji, czyli budowy tzw. growboxów. 

Folia lustrzana Easy Grow

Ten rodzaj folii cechuje wysoki współczynnik odbicia światła. Folia ta jest nietoksyczna i przeznaczona do kontaktu z żywnością. Folia lustrzana MYLAR idealnie nadaje się do wyłożenia ścian pomieszczeń przeznaczonych do uprawy tzw. growroomów. Szerokość folii to 1,4m. Materiał sprzedawany jest na metry z rolki. Grubość folii to zaledwie 0,050 mm.

Easy Grow folia rozpraszająca 

Jest to folia srebrno-biała, całkowicie światłoszczelna. Szerokość folii to 1,25 m. Folia sprzedawana jest z rolki i docinana na metry. Materiał dzięki strukturze kryształów zapewnia idealne rozświetlenie uprawy. Twoje rośliny będą dobrze oświetlone, a Ty zaoszczędzisz na rachunkach za energię elektryczną. Dodatkowo folia ma funkcję pochłaniania ciepła. Dzięki temu unikniesz efektu przegrzania swoich roślin. Produkt ten zawiera dwie warstwy - srebrną i czarną. 

Folia refleksyjna dwustronna Easy Grow

Jest to folia trzywarstwowa o szerokości 1,25 mm. Tak jak pozostałe folie sprzedawana jest z rolki i docinana na metry. Sam również możesz przycinać folie dowolnie do różnych rozmiarów. Folia ta jest w 100% światłoszczelna. Dodatkowo wykazuje ona efekt pamięci kształtu, dzięki czemu minimalizuje zagniecenia. Folie możesz wykorzystać do wyłożenia ścian w celu efektywnego odbicia światła, a nawet do budowy growroomów. Materiał ten cechuje wysoki współczynnik refleksyjności światła.

 

W tej kategorii produktów oferujemy również białą taśmę uszczelniającą PCV. Taśma ma szerokość 55 mm, a jej długość wynosi 33 metry bieżące. Produkt idealnie sprawdzi się jako materiał łączący lub uszczelniający. Dzięki niemu wygodnie przygotujesz stanowisko do domowej uprawy roślin.

Kupuj tylko oryginalne folie Easy Grow!

W naszym sklepie znajdziesz tylko oryginalne produkty. Zakupione folie będą służyć Ci przez długi czas. Folie Easy Grow to sprawdzony produkt, który polecają growerzy z całego świata. To gwarancja efektywnego doświetlenia uprawy. Folie firmy Easy Grow są łatwe i wygodne w użyciu. Dodatkowo są nietoksyczne, czyli bezpieczne dla zdrowia Twojego i roślin. Zastosowanie tych markowych folii pozwoli Ci efektywnie wykorzystać oświetlenie i zapewnić równomierne rozprowadzenie światła, które potrzebne jest do prawidłowego wzrostu roślin. Każdy zawodowy grower wie, że dobre oświetlenie uprawy zwiększa wzrost roślin i wielkość plonów. Sprawdź również ofertę lamp LED w naszym sklepie. Posiadamy renomowane lampy od firmy Dobreledy, które wykonane są z najwyższej jakości podzespołów i mają aż trzyletni okres gwarancji. Oświetlając swoje uprawy lampami LED najnowszej technologii, zapewnisz swoim roślinom pełen zakres promieni i optymalne warunki na każdym etapie rozwoju rośliny od kiełkowania poprzez wzrost i kwitnienie. 

pixel