Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Elektrox

( ilość produktów: 18 )

W ofercie naszego sklepu znajdują się wyłącznie najwyższej klasy produkty zaprojektowane i wykonane w całości przez najlepsze firmy z całego świata, a wśród nich między innymi lampy i oświetlenie marki Elektrox. Ta niemiecka firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku od początku swojego istnienia skupia się przede wszystkim na produkcji oszczędnych i certyfikowanych lamp Elektrox Dual i wielu innych modeli, które w swojej kategorii wyznaczają trendy już od chwili ich wprowadzenia do sprzedaży. W ofercie Elektrox można znaleźć lampy typu Grow, Flower oraz Dual, a także zestawy i elementy montażowe w korzystnych cenach. Przejrzyj wszystkie produkty marki Elektrox i złóż zamówienie już dziś!

Czym wyróżnia się marka Elektrox?

Marka Elektrox powstała w Berlinie i od samego początku zajmuje się produkcją wysokiej klasy oświetlenia do domowej uprawy i hodowli roślin. Urządzenia tej firmy są odpowiedzią na coraz większe oczekiwania klientów, dlatego jej właściciele starają się stale ulepszać swoje produkty. W efekcie przedsiębiorstwo Elektrox rośnie z roku na rok, a jego udział w rynku cyklicznie wzrasta.

Firma wykonuje urządzenia we własnych fabrykach – są to projekty autorskie. Najlepsi specjaliści stale ulepszają poszczególne produkty, dzięki czemu co roku nieco się różnią względem ostatniej serii. W efekcie lampy Elektrox mają coraz lepsze właściwości użytkowe i są coraz bardziej wytrzymałe. Firma Elektrox nie uznaje żadnych półśrodków, co widać przede wszystkim po jej podejściu względem modyfikacji i poprawiania jakości wyrobów.

Podstawowe zalety produktów marki Elektrox

W naszym sklepie marka Elektrox zajmuje jedną z czołowych pozycji wśród wielbicieli oświetlenia wysokiej jakości – nie dzieje się to bez powodu. Jej podstawową zaletą jest nie tylko szeroki asortyment, lecz także duże zaangażowanie w każdy etap produkcji. Marka używa wyselekcjonowanych surowców, które są odporne na działanie wysokiej i niskiej temperatury, na zniszczenia mechaniczne oraz na bliski kontakt z wodą i bardzo dużą wilgocią. Ponadto są one bezpieczne dla zdrowia, a w trakcie pracy nie generują żadnych związków uznawanych za szkodliwe i toksyczne. Firma Elektrox to niemiecka jakość, dzięki której zawdzięcza swoją popularność.

Wszystkie żarówki i świetlówki przeznaczone do uprawy roślin są podzielone ze względu na ich fazy wzrostu i kwitnienia, cechują się niską temperaturą w trakcie pracy, a także stosunkowo niskim zużyciem prądu. Przed zakupem konkretnej lampy warto zapoznać się z fazami wzrostu rośliny i na tej podstawie wybrać odpowiedni wariant, gdyż każdy z nich generuje światło w nieco inny sposób. Co więcej, różne gatunki roślin wymagają różnego światła.

Szeroki asortyment i ogromny wybór

W ofercie marki Elektrox znajduje się szereg produktów, które z pewnością zachwycą najbardziej wymagających hodowców. Każda linia różni się budową oraz zastosowaniem, dlatego warto przejrzeć wszystkie produkty marki Elektrox w naszym sklepie i wybrać wariant, który spełni wszelkie potrzeby i oczekiwania.

  • Seria Elektrox Grow jest przeznaczona do fazy wzrostu roślin. Znajdziesz w niej lampy energooszczędne o mocy 85 W, 125 W, 200 W oraz 250 W na gniazdo E40, które generują światło o chłodnej barwie o wartości 6500 K. Urządzenia te wyróżniają się przede wszystkim elektronicznie sterowanym systemem natychmiastowego startu, a także bardzo wysoką trwałością liczoną w latach.
  • Seria Elektrox Flower została wyposażona w rozwiązania, które mają pobudzić rośliny w fazie kwitnienia. Lampy mają moc 85 W, 125 W, 200 W oraz 250 W i pasują na gniazdo E40. Mają one znacznie cieplejsze światło na poziomie 2700 K. Również ta linia została wyposażona w elektronicznie sterowany system szybkiego startu.
  • Elektrox Dual to najpopularniejsza seria tego producenta, która łączy zalety obu powyższych. W tej linii także znajdziesz cztery lampy o mocy 85 W, 125 W, 200 W i 250 W na gniazdo E40. Różnią się one od modeli z serii Grow i Dual tym, iż łączą obie wartości barwy świetlnej, zatem zarówno 2700 K, jak i 6500 K.

Wysokojakościowe lampy Elektrox w naszym sklepie

Wszystkie elementy oświetlenia dostępne w naszym sklepie są w pełni oryginalne i mają sprawdzone pochodzenie. Lampy takie jak Elektrox 200 W Dual czy Elektrox 85 W Dual cechują się wysoką jakością wykonania i wieloletnią trwałością, są także precyzyjnie wyprodukowane na nowoczesnych liniach produkcyjnych, dzięki czemu ich parametry są zawsze w pełni zgodne z deklaracjami producenta. Zapewniamy z naszej strony błyskawiczną dostawę produktu oraz bezpieczny transport. Masz dodatkowe pytania? Zadaj je nam telefonicznie lub mailowo, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

pixel