Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

G-Systems

( ilość produktów: 14 )

Markę G-Systems z pewnością zna każdy wielbiciel urządzeń elektronicznych najwyższej klasy, przeznaczonych między innymi dla hodowców roślin. Jej oferta obejmuje cyfrowe kontrolery wilgotności, sterowniki dawkowania dwutlenku węgla, programatory czasowe, szereg różnych czujników temperatury i wilgotności, a także switche zasilające i wiele, wiele innych. Wszystkie produkty G-systems zostały zaprojektowane przez najlepszych specjalistów z dziedziny automatyki przemysłowej i elektroniki, a ich produkty zdobywają coraz więcej różnych nagród i cieszą się zaufaniem hodowców roślin. Przejrzyj koniecznie całą ofertę marki G-Systems dostępną w sklepie Domowauprawa.pl.

Cechy marki G-Systems

Marka G-systems powstała w 2007 roku w Bułgarii jako odpowiedź na rosnące wymagania klientów oczekujących wysokiej jakości urządzeń oraz niskiej ceny ich zakupu. Firma ma w swoich szeregach najlepszych specjalistów, między innymi inżynierów ds. projektowania, którzy zarówno opracowują technologie in-house, jak i na zlecenie firm trzecich. Zespoły skupiają się podczas produkcji i projektowania na wytrzymałości oraz wydajności swoich wyrobów. W efekcie większość z nich cechuje się znakomitą relacją ceny do ich jakości. Firma wykorzystuje materiałoznawstwo, a podczas projektowania urządzeń zwraca uwagę także na sposób instalacji swoich urządzeń, aby proces ten był jak najprostszy dla użytkownika końcowego.

Wśród ponad 20 pracowników marki G-Systems znajdziemy również programistów, którzy tworzą strukturę oprogramowania dotyczącą konkretnego urządzenia, a ponadto projektują jego działanie. Projekty mogą być zarówno niewielkie i skonkretyzowane, jak i bardzo zaawansowane technicznie i wielkoskalowe. Programiści używają języków C, C++, C#, PHP, Javascript, Shell, Python, HTML, CSS i niektórych frameworków, takich jak React oraz WPF. Programiści starają się, aby każde urządzenie cechowało się jak najlepszym zaawansowaniem technicznym i było niezawodne.

Obecnie firma G-Systems zatrudnia ponad 20 osób. Wszyscy to sprawdzeni specjaliści, dzięki czemu każde urządzenie tej firmy cechuje się najwyższą możliwą jakością i dopracowaniem w najmniejszych szczegółach. Koncern dysponuje najnowocześniejszymi liniami produkcyjnymi, w tym narzędziami oraz zautomatyzowanymi maszynami, służącymi do produkcji samych urządzeń oraz obudów, klawiszy i wielu innych podzespołów. Z kolei elementy, takie jak PCB i SMD pochodzą wyłącznie od wyselekcjonowanych partnerów biznesowych. Co to oznacza? Że praktycznie całe urządzenie, na które składa się okablowanie, montaż oraz testowanie i kontrola jakości oraz etykietowanie jest zasługą w głównej mierze marki G-Systems, a nie podwykonawców z dalekiego wschodu.

Kontrola jakości gwarancją doskonałych produktów

Marka G-systems nie uznaje półśrodków i kompromisów, co widać przede wszystkim w szczególnie profesjonalnym podejściu względem QC Quality Control (kontroli jakości). Firma rozpoczyna testowanie produktów od sprawdzenia funkcjonalności propozycji konkurencyjnych firm za pomocą własnego sprzętu testującego, w ten sposób eliminuje błędy i przeprowadza podstawową kalibrację. W kolejnym kroku następuje test urządzeń, na który składa się ocena całkowitej funkcjonalności oraz znaczne przekroczenie limitów zachowań i parametrów wejściowych i wyjściowych. Ocenie podlega także trwałość na działania użytkownika oraz wpływ na układ elektryczny całej instalacji, np. domowej, czy też jego wrażenia wynikające z obsługi.

Marka G-Systems rozszerzyła QC o znacznie więcej punktów niż inni producenci. Ocenie podlega również sposób przeprowadzenia montażu, czy też możliwość zwiększenia trwałości urządzenia i zarazem także obniżenia ceny jego produkcji. W kolejnych etapach następuje kalibracja urządzeń w środowisku programistycznym, w tym sprawdzenie parametrów wejściowych i wyjściowych, a w ostatecznych ocena trwałości montażu urządzenia oraz jego obudowy i elementów zewnętrznych. Jeśli którykolwiek element nie przejdzie tego rygorystycznego testu – zostaje zaprojektowany na nowo.

G-systems – w ofercie tej firmy znajdziesz dosłownie wszystko

Marka G-Systems ma w swojej ofercie wszystko to, co niezbędne w domowej uprawie i nie tylko. Spośród dostępnych artykułów warto wyróżnić szczególnie czułe czujniki o ponadprzeciętnej jakości, które zapewniają bezpieczne użytkowanie i można na nich polegać latami. Czujnik dymu jest w stanie skutecznie ostrzec właściciela hodowli o zapaleniu się uprawy - można go rozwinąć o funkcję wysyłania wiadomości SMS, podobnie jak czujnik ruchu, który reaguje na ruch wykonany w pobliżu urządzenia. Czujnik jest niewielki i wyposażony w trzy poziomy wrażliwości, dzięki czemu można dopasować jego działanie do konkretnego środowiska.

Warto mieć w swoim domu również czujki magnetyczne, które ściśle monitorują drzwi oraz okna. Jego działanie jest bardzo proste, gdyż opiera się na powiadomieniu użytkownika o wystąpieniu rozwarcia dwóch elementów, np. podczas otwarcia drzwi lub okna. Nie można także zapomnieć o czujniku temperatury. Dzięki niemu można rozszerzyć funkcjonalność swojej instalacji o możliwość zdalnego ustalenia minimalnej i maksymalnej temperatury oraz wilgotności panującej w danym pomieszczeniu.

Zachęcamy ponadto do sprawdzenia całych systemów alarmowych, w skład których wchodzą czujki oraz sterownik, dzięki czemu można całkowicie zabezpieczyć cały swój dom przed wizytą niechcianych gości.

pixel