Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

G-Tools

( ilość produktów: 9 )

Marzysz o własnej uprawie roślin w zaciszu domu niezależnie od pory roku? Prowadzisz restaurację i chcesz zapewnić swoim gościom świeże zioła i warzywa własnej uprawy przez cały rok? A może prowadzisz szkołę lub przedszkole i pragniesz stworzyć swoim podopiecznym przestrzeń do edukacji poprzez możliwość obserwacji rozwoju żywych roślin i uczyć ich odpowiedzialności i obowiązkowości poprzez opiekę nad nimi? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Klimat panujący w naszej strefie pozwala na prowadzenie upraw w warunkach zewnętrznych przez raptem kilka miesięcy, dlatego firma G-Tools proponuje specjalne kabiny growbox, które pozwolą prowadzić uprawy w specjalnie stworzonych warunkach przez cały rok. Growboxy G-tools dają ogromne możliwości – nie tylko sprawdzą się przy plantacjach związanych z Twoim biznesem, ale też pozwolą rozwijać hobby w zaciszu domu. W ofercie G-Tools na pewno znajdziesz rozwiązanie odpowiednie dla siebie.

G-Tools – najlepsze growboxy

Growboxy to specjalne szafki, które pozwalają na uprawę roślin przez cały rok w każdych warunkach lokalowych. Nieważne jest nasłonecznienie czy temperatura panująca w pomieszczeniu – szafki G-Tools zapewnią Twoim roślinom idealną temperaturę, wilgotność i nawodnienie, naświetlenie oraz wentylację. Growboxy tworzą dogodne warunki uprawy roślin w domu oraz zapewniają uprawom bezpieczeństwo i wydajność – od siewu aż po zbiór. Growboxy G-Tools są wykonane ze znakomitej jakości komponentów, posiadają obowiązujące w Europie atesty i spełniają wymogi bezpieczeństwa. Holenderski producent ma blisko dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji szafek do uprawy roślin. Szafki growbox wykonane są z konstrukcji aluminiowych, w których osadzone są wielowarstwowe izolowane płyty. Taka budowa z jednej strony zapewnia roślinom optymalne warunki temperaturowe do wzrostu, z drugiej strony gwarantuje oszczędność i optymalizację zużycia energii elektrycznej. Oświetlenie LED i oprzyrządowanie szafek wykonane jest w technologii, która charakteryzuje się minimalnym zużyciem energii elektrycznej. Jesteś właścicielem restauracji i chcesz zapewnić swoim gościom świeże zioła z własnej uprawy? A może po prostu jesteś pasjonatem ogrodnictwa i chcesz stworzyć swoim roślinom idealne warunki niezależnie od pory roku? W takim razie produkty G-Tools są właśnie dla Ciebie!

Growboxy G-Tools – doskonałe rozwiązanie dla każdego hodowcy

W ofercie marki G-Tools znajdziesz szeroką gamę szafek dostosowanych do potrzeb każdego hodowcy – od podstawowych zestawów dedykowanych hobbystom, po zaawansowane konfiguracje przeznaczone do upraw na większą skalę. Mogą mieć formę niewielkiej, funkcjonalnej szafki, którą ustawisz w dowolnym wnętrzu – kuchni, spiżarni czy piwnicy. Tego rodzaju urządzenia charakteryzują się ładnym i estetycznym wykończeniem, dlatego stanowią element wyposażenia o ciekawym i nowoczesnym designie. Jeśli potrzebujesz więcej przestrzeni dla swojej uprawy, G-Tools proponuje growboxy o większych rozmiarach i o bardziej zaawansowanych funkcjach. W ofercie znajdziesz też obszerne kontenery, które ustawisz w ogrodzie, na zapleczu swojej firmy czy na plantacji.

Po co growbox G-Tools?

Zestawy growbox marki G-Tools, zarówno modele hobbystyczne, domowe, jak i te dedykowane uprawom przemysłowym, umożliwią uprawę roślin w optymalnych warunkach. Pomogą kontrolować i monitorować nawodnienie i naświetlenie. Nad każdym parametrem uprawy masz pełną kontrolę, którą ułatwi Ci system zintegrowanych czujników i programatorów. Nieważne, jakie warunki panują w otoczeniu urządzenia, w komorze growboxa rośliny zawsze będą mieć idealne warunki rozwoju. Posiadasz ogród, pasjonuje Cię samodzielna uprawa roślin, ale w Polsce sezon uprawy tradycyjnej trwa zbyt krótko? Rozpocznij hodowlę już zimą w funkcjonalnym growboxie, a gdy warunki pogodowe pozwolą na uprawę w gruncie, przesadź wyhodowane sadzonki do ogrodu. Możesz też kompleksowo uprawiać warzywa i zioła wewnątrz szafki, a stworzone w ten sposób doskonałe warunki sprawią, że znacznie zminimalizujesz ilość nawozów i praktycznie wyeliminujesz konieczność używania środków ochrony roślin.

Growboxy G-Tools – rolnictwo miejskie to przyszłość

Technologia growboxów G-Tools idealnie wpisuje się w trend upraw miejskich. Umożliwia uprawę roślin na niewielkiej powierzchni, bez konieczności budowania szklarni czy posiadania rozległych przestrzeni uprawy. Świeże zioła, warzywa i owoce masz na wyciągnięcie ręki oraz eliminujesz konieczność transportu i magazynowania. Zyskujesz również gwarancję, że w procesie uprawy nie stosowano pestycydów, a rośliny są całkowicie ekologiczne. Zerwij prosto z krzaczka wyhodowane przez siebie pomidory!

Sklep Domowa Uprawa posiada w swojej ofercie bogaty wybór growboxów do uprawy roślin – od niewielkich, do zastosowań amatorskich i domowych, po zaawansowane rozwiązania dedykowane profesjonalistom. Wykwalifikowana i doświadczona obsługa pomoże Ci w doborze najlepszego rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu z konsultantami!

pixel