Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Grow In

( ilość produktów: 20 )

W sklepie Domowauprawa.pl znajdziesz wyłącznie wyselekcjonowane artykuły najwyższej klasy, a wśród nich produkty Grow In. Ta marka z ogromnym doświadczeniem ma w swojej ofercie szereg przeróżnych produktów dla hodowców, w tym także takie, które są na rynku hodowlanym poszukiwane zdecydowanie najczęściej. Firma Grow In cechuje się przede wszystkim innowacyjnością. Jej artykuły mimo stosunkowo niskiej ceny zakupu zachwycają swoją efektywnością i wydajnością, dlatego warto je zakupić w naszym sklepie już dziś. Przejrzyj cały asortyment marki Grow In i złóż zamówienie, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo.

Grow In – niemiecka marka z ogromnym doświadczeniem

Marka Grow In powstała w 2003 roku jako GIB Lightning obecnie jest potentatem na rynku produktów przeznaczonych do uprawy roślin i dla najbardziej wymagających hodowców. Firma została założona przez profesjonalistów, którzy mieli wspólną wizję stworzenia marki znanej na całą Europę. Jak się okazało, plany szybko zostały wcielone w życie, a świeży producent stał się bardzo rozpoznawalny wśród pasjonatów hydroponiki.

Duży koncern z ogromnym asortymentem oraz wieloletnim stażem na rynku uprawy roślin. Obecnie firma zatrudnia kilkudziesięciu pracowników i rośnie w siłę z roku na rok, a jej produkty są spotykane w praktycznie całej Europie. Na ogromnej powierzchni magazynowej i produkcyjnej znajdują się tysiące wyselekcjonowanych artykułów, zarówno tych produkcji własnej, jak i rozwiązań firm trzecich.

Marka przykłada dużą uwagę do kwestii ekologii. Widać to np. po zastosowaniu wielu źródeł odnawialnej energii, dzięki którym marka wymaga do swojego funkcjonowania tylko niewielkich jej dostaw z zewnątrz.

Co jest najważniejsze dla marki Grow In?

Dla marki Grow In liczy się stały i zrównoważony rozwój, a podejście to jest znakomicie widoczne po liczbie nowych inwestycji, które firma realizuje rok do roku. Stworzyła między innymi drewnianą szklarnię oraz ogrody Diaspory, a w budynku głównym zbudowała projekt uprawy warzyw o nazwie „Natural Solar Protection”. Projekt stanowi rząd fasoli długi na około 100 metrów i umieszczony tuż przed ciągiem okien. Firma Grow In osiągnęła w ten sposób kilka pozytywnych skutków. Po pierwsze, znacznym obniżeniu uległy wydatki ponoszone latem na klimatyzację, gdyż rząd fasoli skutecznie obniżył temperaturę panującą we wnętrzu o kilka stopni. Ponadto marka stała się w bliskim otoczeniu symbolem tego, że można za pomocą niewielkiego nakładu pracy osiągnąć ogromne efekty i wpłynąć pozytywnie na otaczające nas środowisko.

Podstawowe cechy asortymentu Grow In

Marka Grow In ma w swojej ofercie szereg produktów niezbędnych w każdej domowej uprawie. Warto wśród nich wymienić płyny i fluidy o wielu różnych zastosowaniach. W naszym sklepie Domowauprawa.pl znajdziesz między innymi fluidy do kalibracji, roztwory do czyszczenia elektrod oraz płyny przeznaczone wyłącznie do ich zabezpieczenia.

Poszczególne artykuły cechują się przede wszystkim bardzo wysoką efektywnością ich zastosowania. Każdy z nich dzięki wieloletniej obecności marki na rynku oświetlenia roślin charakteryzuje się:

  • znakomitym działaniem;
  • bezpieczeństwem stosowania;
  • przejrzystym składem;
  • wieloma istotnymi informacjami na opakowaniu, które pomagają w uzyskaniu prawidłowych proporcji;
  • dużą wydajnością z jednego opakowania;
  • korzystną ceną zakupu.

Każda z powyższych cech sprawia, że asortyment Grow In jest wysoko ceniony wśród wielbicieli wysokiej klasy produktów, którzy nie uznają półśrodków i kompromisów na żadnym polu. Płyn KCL-PRO służy do zabezpieczenia elektrody w pH metrach oraz po zakończonym pomiarze i kalibracji, HCL-PRO do czyszczenia elektrod w miernikach pH, EC-PRO do kalibracji EC-metrów w elektronicznych. Każdy z tych specyfików ma formę płynną, a jego zastosowanie jest proste i szybkie – z pewnością poradzi sobie z nim każdy zainteresowany domową uprawą roślin.

Dlaczego warto kupić artykuł Grow In w sklepie Domowauprawa.pl?

W naszym sklepie Domowauprawa.pl oferujemy wyłącznie sprawdzone artykuły, które cechują się wysoką jakością i starannym wykonaniem. Stawiamy wyłącznie na firmy godne zaufania, które proces produkcji traktują z dużym szacunkiem i realizują go przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń oraz linii produkcyjnych. Firma Grow In, a właściwie GIB Lightning, ma dostęp do wielu wyspecjalizowanych maszyn, które realizują proces produkcji w sposób niezmienny i stały. W efekcie każdy produkt ma takie same cechy użytkowe i jest odporny na szybkie zużycie.

Zachęcamy do zakupu już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy także do kontaktu. Nasi najlepsi specjaliści są dostępni pod numerem telefonu oraz adresem e-mail. Chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące naszego asortymentu i pomogą w wyborze produktu. Doskonale znamy wszystkie produkty, które są dostępne w sklepie Domowauprawa.pl, dlatego z pewnością odpowiemy także na pytania natury technicznej i zrealizujemy wysyłkę tak szybko, jak to możliwe.

pixel