Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Osram

( ilość produktów: 9 )

W trakcie uprawy roślin konieczne jest zadbanie o odpowiednie oświetlenie. Pozwala ono na zapewnienie wzrostu hodowanym sadzonkom. W naszym asortymencie znajdziesz przede wszystkim żarówki marki Osram, znanej i cenionej na całym świecie. To specjalne, podłużne lampy wykonane w technologii kwarcowej. Sprawdzają się one doskonale w zamkniętych oprawach oświetleniowych, w zależności od wybranego modelu. W naszym sklepie znajdziesz produkty tego typu nie tylko od marki Osram, lecz także LuckyGrow i wielu innych. Pozwala to na dopasowanie odpowiednich wyrobów do własnych potrzeb.

Marka Osram słynie z wysokiej jakości produktów. Pozwalają one na skuteczne oświetlanie plantacji, zapewniając roślinom warunki niezbędne do wzrostu. W naszym asortymencie znajdziesz takie produkty w wielu odsłonach. Zapewniają one funkcjonalność przez długi czas, dzięki czemu nie ma konieczności ich częstego wymieniania. To ekonomiczny wybór dla osób, które stawiają na wysokiej jakości produkty.

Szeroki wybór żarówek Osram

W naszym asortymencie znajdziesz żarówki Osram dostępne w wielu wariantach. To produkty odbiegające od siebie przede wszystkim mocą, a więc także intensywnością świecenia. Dokładne parametry takich produktów zostały umieszczone w ich opisach. Dzięki temu każdy użytkownik może dopasować odpowiedni produkt do swoich potrzeb. Aby lampy dostępne w naszej ofercie mogły działać prawidłowo, konieczne jest dołożenie do nich układu zasilającego pasującego do wybranego modelu żarówki.

W naszym sklepie znajdziesz także wiele innych produktów, które pozwalają na zachowanie odpowiednich warunków do wzrostu roślin. Mowa tu m.in. o oświetleniu LED czy specjalnych lampach do hodowli roślin. Oferujemy także wiele innych produktów, które spiszą się w domowych uprawach roślin. Pozwalają one na stworzenie właściwych warunków, w których sadzonki rosną szybciej i zyskują odpowiedni wygląd oraz pożądane właściwości.

pixel