Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Plagron

( ilość produktów: 101 )

Aby rośliny mogły wzrastać w odpowiednim tempie i wydawać plony o konkretnych parametrach, konieczne jest dostarczenie im właściwych substancji odżywczych. W naszym asortymencie znajdziesz wiele różnych produktów marki Plagron stworzonych z myślą o uprawie roślin na domowych plantacjach, zarówno w szklarniach, jak i w budynku. Wśród nich dostępne są m.in. specjalne podłoża kokosowe, które chronią przed pojawianiem się pleśni. Mają one odpowiednie pH, dostosowane do potrzeb konkretnych gatunków roślin.

Oprócz podłoży w naszym asortymencie znajdziesz biologiczne stymulatory kwitnienia. Pozwalają one na zwiększenie produkcji chlorofilu oraz wytwarzania cukru i żywicy. Zawierają substancje, które pozwalają na poprawienie wyglądu i jakości wzrostu roślin, a także uniknięcie różnego rodzaju chorób i niedoborów.

Preparaty o bogatych składach od marki Plagron

W naszym asortymencie znajdziesz preparaty marki Plagron pełne cennych substancji odżywczych. Zawierają one przede wszystkim aminokwasy wpływające pozytywnie na wzrost roślin i budowę ich nowych tkanek. To preparaty w większości organiczne. Skład poszczególnych produktów różni się w zależności od ich przeznaczenia. W naszym sklepie znajdziesz bowiem środki, które mają poprawiać kwitnienie i owocowanie, zapewniać odpowiednie warunki glebowe i odżywiać rośliny. Oferujemy też zestawy nawozów, dzięki czemu nie musisz samodzielnie kompletować potrzebnych produktów.

W naszym sklepie znajdziesz wiele innych nawozów i preparatów pozwalających na poprawienie parametrów roślin. Warto zaopatrzyć się w nie w sytuacji, gdy zamierzasz założyć własną plantację. Sprawdzą się one zarówno w przypadku roślin kwitnących, jak i owocujących. Szeroki wybór takich produktów pozwala na wybranie preparatów dostosowanych do uprawianego gatunku, a także fazy jego wzrostu. Zupełnie inne środki są bowiem potrzebne na etapie kwitnienia, a jeszcze inne podczas kiełkowania sadzonek.

pixel