Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Prima Klima

( ilość produktów: 48 )

Dlaczego warto zwrócić uwagę na markę Prima Klima? Przede wszystkim ten czeski producent sprzętu do klimatyzacji cieszy się renomą na rynku. Tym bardziej warto skorzystać z tych jego produktów, które są wyspecjalizowane i przeznaczone do domowych upraw roślin. Można tu znaleźć produkty przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośników indoorowych upraw. Poza filtrami z aktywnym węglem znanymi ze swojej skuteczności założona w 1995 r. marka oferuje przydatne odbłyśniki, które pomagają skupić światło w jednym miejscu.

Prima Klima i jej filtry z aktywnym węglem

Uprawy indoorowe bardzo często generują problemy z powstawaniem nieprzyjemnych lub charakterystycznych, ale jednak nużących zapachów. Jeśli przestrzeń wokół ma być od nich wolna, to warto postawić na nowoczesne produkty pochłaniające nieciekawe wonie. Szczególne miejsce wśród nich zajmują filtry Prima Klima z wkładem posiadającym aktywny węgiel. Te niewielkie i lekkie akcesoria mogą pochłaniać znaczną ilość zapachów generowanych przez uprawy. Jednocześnie są to produkty o bardzo dużej wydajności. Niektóre z nich wystarczają nawet na 12 miesięcy nieustannego pochłaniania ze skutecznością dochodzącą nawet do 60%. Prima Klima słynie z takich rozwiązań – wydajnych, ale wciąż atrakcyjnych cenowo.

Prima Klima – nowoczesne odbłyśniki

W ofercie produktów Prima Klima w naszym sklepie znajdziesz również różne modele odbłyśników. Sprawdzają się one w przypadku upraw i growboxów zwłaszcza tam, gdzie pojawiają się trudności z utrzymaniem odpowiedniej temperatury. Niektóre modele odbłyśników od Prima Klima zostały specjalnie tak zaprojektowane, aby posiadać duży zakres regulacji. Chodzi np. o sterowanie ułożeniem skrzydeł, co zmienia kąt odbijania światła. Różne modele takich akcesoriów od Prima Klima sprawiają, że z pewnością wybierzesz wśród nich coś odpowiedniego dla siebie.

pixel