Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pure Factory

( ilość produktów: 2 )

Czemu warto postawić na markę Pure Factory? Powiedzenie, że diabeł tkwi w szczegółach, może dobrze pasować do upraw typu indoor. Im większy udział mają tutaj nowoczesne urządzenia, tym bardziej można liczyć na dobre wyniki przy zbiorach. Warto sięgnąć zwłaszcza po oprzyrządowanie od Pure Factor, które cechuje się doskonałą jakością i parametrami idealnie dobranymi do tego, by było wykorzystywane w przypadku domowych upraw. Chodzi w szczególności o wysokiej klasy luksometry i osuszacze powietrza. Warto dodać, że są to produkty bardzo nowoczesne. Przy ich projektowaniu wykorzystuje się najnowsze rozwiązania technologiczne.

Luksometry Pure Factory

Doskonałe luksometry Pure Factory to urządzenia gwarantujące świetną jakość, ale dostępne w przystępnej cenie. Właśnie to decyduje o ich atrakcyjności na tle konkurencji. Urządzenie zostało zaprojektowane w zgodzie z międzynarodowymi standardami CIE Lighting Association. Pure Factory projektuje je w taki sposób, aby pomiary odznaczały się bardzo dużą dokładnością. Jednocześnie odpowiedź jest szybka, co czyni je jednymi z najbardziej funkcjonalnych urządzeń na rynku. Odczyt pomiarów jest możliwy dzięki dużemu ekranowi LCD. Dodatkowo urządzenie ma wbudowaną funkcję automatycznego wyłączania po 100 minutach.

Osuszacze powietrza Pure Factory

Drugimi ważnymi elementami w asortymencie produktów od Pure Factoryosuszacze powietrza. Wiadomo, że dla domowej uprawy niezwykle istotne jest ustabilizowanie odpowiedniej wilgotności. Powinna być taka, jakiej wymagają rośliny danego gatunku. Cichy i lekki osuszacz Pure Factory świetnie przyda się tam, gdzie nie dość wydajna wentylacja powoduje powstawanie stęchlizny i nieświeżych zapachów. Stosowanie nowoczesnego urządzenia jest najlepszym rozwiązaniem w zakresie profilaktyki powstawania pleśni i grzybów. Dotyczy to zwłaszcza niewielkich pomieszczeń.

pixel