Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Secret Jardin

( ilość produktów: 61 )

Z czego słynie marka Secret Jardin? Jest to powstała w 2006 r. firma, która wyspecjalizowała się przede wszystkim w uprawie nowoczesnych namiotów uprawowych. Jest to współczesny sposób uprawy roślin indoor, który w szczególności sprawdza się w hydroponice. Ostatnie pojęcie odnosi się do bezglebowej uprawy, gdzie rośliny wzrastają dzięki pożywkom wodnym. Takie growboxy są rozwiązaniami skutecznymi i nowatorskimi. Oprócz nich firma produkuje również rozmaite akcesoria przydatne m.in. przy takich uprawach. Chodzi o oświetlenie czy nowoczesne systemy wentylacji. Secret Jardin to nowoczesność, która nie boi się wyzwań i nietypowego rozwiązywania problemów znanych od dziesięcioleci.

Namioty Dark Room od Secret Jardin

Czemu warto postawić na namioty Dark Room od Secret Jardin? Takie growboxy to jedne z najlepszych i najbardziej nowatorskich rozwiązań tego typu na rynku ogrodniczym. Przede wszystkim wykonuje się je z najlepszej jakości materiałów, które są zdolne wytrzymać bardzo długo. Bardzo ważny jest tutaj stelaż, który łączy dużą lekkość z niebywałą wytrzymałością. Sekretem powodzenia growboxów od Secret Jardin jest wyścielenie wnętrza srebrną folią, która doskonale odbija światło. Zapewnia to roślinom idealne warunki do wzrostu. Dark Roomy do uprawy roślin oferowane są w różnych wielkościach tak, aby spełnić oczekiwania klientów. Produkty posiadają oczywiście gwarancję. Jest ona udzielana na 24 miesiące.

Akcesoria Secret Jardin

Oferta Secret Jardin to jednak nie tylko growboxy, ale i inne akcesoria, które przydają się do indoorowej uprawy roślin. Mowa tu zwłaszcza o drobniejszych akcesoriach, np. przeznaczonych do obsługi Dark Roomów, ale także systemach oświetlenia i elementach wentylacji. Bez energii, wody i odpowiedniej wentylacji nie ma uprawy roślin, nawet jeśli wykorzystuje się najnowocześniejsze środki. Produkty od Secret Jardin doskonale spisują się w tej roli.

pixel