Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sylvania

( ilość produktów: 5 )

Sylvania to północnoamerykańska marka związana z Osram – firmą, która tworzy różne rodzaje produktów oświetleniowych. Wśród nich można znaleźć także doskonałe produkty przeznaczone do doświetlania upraw. Oferowane w naszym sklepie lampy sodowe tego producenta łączą cechy, których wymaga się od nowoczesnego oświetlenia tego typu. Chodzi o emitowanie takiego światła, które idealnie sprawdza się w przypadku roślin, ale też o niski pobór energii elektrycznej. Ta ostatnia drożeje i nowoczesne oświetlenie powinno uwzględniać ten trend, co ma miejsce w przypadku lamp od marki Sylvania.

Sylvania – lampy sodowe idealne dla roślin

Oferowane przez markę Sylvania lampy sodowe to prawdziwa ekstraklasa, jeśli chodzi o doświetlanie roślin. Źródła światła dostępne są w wariantach o różnej mocy, którą można dobrać w zależności od potrzeb. Dodatkowo cechuje je konkurencyjna cena – ich trwałość sprawia, że nawet najbardziej wymagający klienci są zadowoleni z zakupu.

Jednocześnie lampy Sylvania są niezwykle oszczędne, jeśli chodzi o pobór energii elektrycznej. Na tym jednak nie kończą się ich zalety. Warto wskazać na to, że tego typu produkty projektuje się w taki sposób, aby ich charakterystykę dobrze dopasować do potrzeb roślin. Chodzi zwłaszcza o zwiększony zakres światła czerwonego i niebieskiego.

Sylvania to bezawaryjne i wydajne oświetlenie

Marka Sylvania tworzy produkty gwarantujące wysoką niezawodność. Wiadomo, że długotrwała awaria oświetlenia może przynieść znaczące straty w uprawie. Z pewnością zaś odbije się na kondycji roślin, która powinna być możliwie jak najlepsza. Okres użytkowania wynoszący średnio nawet 30 000 godzin to gwarancja tego, że nie będzie się trzeba martwić wytrzymałością lamp. W naszej ofercie wyróżniają się dwie linie produktów Sylvania. Znajdziesz w nich lampy sodowe o różnej mocy.

pixel