Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

TRIMPRO

( ilość produktów: 7 )

Uprawa roślin to konkretne etapy, które wymagają zastosowania odpowiednich produktów. W przypadku hodowli drzew i krzewów warto wyposażyć się w żniwiarki i trymery producenta Trimpro. Firma ta została założona przez Pierre'a Merciera, który najpierw zdobył doświadczenie jako mechanik w fabryce silników turbinowych, a następnie stworzył nowoczesną maszynę Trimpro Original delikatnie oddzielającą świeże kwiaty i liście od gałęzi. Po wejściu maszyny do sprzedaży i dostrzeżeniu potencjału tego wynalazku Pierre Marcier przeniósł swoją produkcję z garażu do hali produkcyjnej niedaleko Montrealu. W naszej ofercie przygotowaliśmy wiele modeli trymerów pochodzących od tego producenta. Cieszą się one ogromną popularnością wśród ogrodników, gdyż są niezawodne i odznaczają się długą żywotnością.

Dlaczego Trimpro?

W przypadku uprawy roślin bardzo ważne są nowoczesne rozwiązania, dzięki którym można zaoszczędzić czas i zapewnić roślinom odpowiednie warunki do rozwoju. Z tego względu warto sięgać po sprawdzone produkty dobrze opiniowane przez użytkowników. Dlaczego akurat Trimpro? Procesy końcowe – suszenie i trymowanie to wyjątkowo ważny etap hodowli roślin. Wyposażając się w profesjonalny sprzęt, będziesz pewny tego, że proces ten przebiegnie bez szkody dla roślin. Trimpro to niezawodność, precyzja i niemal bezobsługowe urządzenia wyposażone w silnik z przełącznikiem prędkości, a nawet możliwością regulacji wysokości ostrzy.

Doskonałe urządzenia marki Trimpro

Do przycinania, oddzielania świeżych kwiatów i liści od gałęzi – Trimpro to doskonałe urządzenia godne wyboru osób, które stawiają na nowoczesne technologie. W naszej ofercie znajdziesz różne modele tego sprzętu, dzięki czemu dopasujesz produkt do konkretnych potrzeb. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszymi doradcami! Możesz także zajrzeć do kategorii sekatory, nożyczki i skalpele!

pixel