Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ventilution

( ilość produktów: 32 )

Ventilution wraz z markami GiB Lighting i Elektrox należą do firmy GiB Industries. Producent ten oferuje produkty z zakresu wentylacji i nawilżania powietrza. W ofercie znajdują się również odbłyśniki i klosze zapewniające prawidłowy poziom doświetlenia dla upraw całorocznych. Jeśli poszukujesz produktów najwyższej jakości, innowacyjnych i gwarantujących Ci obfite zbiory, Ventilution to marka, której produkty powinieneś poznać już teraz! W ofercie producenta znajdują się także nawilżacze powietrza generujące mgłę. Znajdują one zastosowanie w różnych miejscach, takich jak ogrody, akwaria, fontanny czy kryte baseny. Producent nieustannie poszerza swoją ofertę, co jest dla klientów doskonałym argumentem, aby regularnie sprawdzać pojawiające się w naszym sklepie nowości.

Ventilution – nawilżacze powietrza

Uprawa roślin wymaga sprawdzonych rozwiązań i niezbędnych produktów, które usprawnią prace hodowlane oraz zadbają o jak najlepsze warunki do rozwoju roślinności. Jeśli potrzebny Ci nawilżacz powietrza, zwróć uwagę na urządzenia od Ventilution. Mowa tu o innowacyjnym sprzęcie, który sprawdzi się w przypadku domowych upraw i hodowli na większą skalę. Na uwagę zasługują wysokiej jakości komponenty użyte do produkcji nawilżaczy i innowacyjne technologie, dzięki którym sprzęt ten sprawdzi się w każdych warunkach. Nawilżacz powietrza Ventilution to gwarancja odpowiedniego mikroklimatu sprzyjającego rozwojowi roślin.

Cool Tube od Ventilution

Cool Tube marki Ventilution to wyjątkowe technologie dbające o prawidłowe doświetlenie upraw. Odbłyśniki wentylowane z kolekcji tego producenta są niezawodne i doskonale dbają również o to, aby rośliny nie zostały przegrzane. To komfort, którego potrzebujesz, aby mieć pewność obfitych plonów bez strat. Na uwagę zasługuje także niski pobór prądu urządzeń od Ventilution, co przekłada się na oszczędności. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą asortymentu tej marki!

pixel