Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Uprawa roślin - poznaj książki Mr. Jose

( ilość produktów: 3 )

Mr. Jose po raz pierwszy zaczął uprawiać konopie w 1992 roku. Jak się później okazało ta pasja stała się dla niego inspiracją do stworzenia dwóch wspaniałych książek. Ich tematyka dotyczy uprawy roślin konopnych w warunkach outdoor i indoor. Mr. Jose poza sprzedażą publikacji udziela także porad firmom, które potrzebują wskazówek dotyczących tego, jak najlepiej uprawiać konopie. W ofercie sklepu internetowego domowauprawa.pl znajdziesz książki Mr. Jose idealne dla każdej osoby, która interesuje się tą tematyką. Warto jest mieć je w swojej biblioteczce. Zapraszamy Cię już dziś do złożenia zamówienia.

Książka „Jak uprawiać indoor”- musisz ją mieć

Książka autora Mr. Jose z serii „Jak uprawiać indoor” jest teraz dostępna w rozszerzonej formie. Dodatkowo poza tekstami, które znajdowały się w klasycznym wydaniu, ta wersja została wzbogacona o zdjęcia, a także rozdział o oświetleniu. Autor w tej książce umieścił również kody QR z linkami do zdjęć i filmów. To jest spore ułatwienie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z ogrodnictwem.

Jeśli interesujesz się uprawą konopi pod sztucznym oświetleniem, to ta książka zdecydowanie będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Zawiera wszystkie informacje, dzięki którym uprawa roślin indoor przyniesie oczekiwane efekty. Tego możesz być pewien! Już teraz zainteresuj się tym egzemplarzem - zajrzyj do sklepu domowauprawa.pl. Może skusisz się na inną pozycję z kategorii literatura. Polecamy m.in. podręczniki do uprawy roślin w domu. Serdecznie zapraszamy!

Uprawa outdoor - sprawdź specjalistyczne książki

Interesuje Cię uprawa outdoor i masz już pomysł na to, jak ją realizować? Wybrałeś odpowiedni zestaw nawozów, ale chcesz dodatkowo poszerzyć swoją wiedzę o kilka ważnych aspektów? Zdecyduj się na książkę Mr. Jose z serii „Jak uprawiać outdoor”. Autor przedstawia w niej sposoby, dzięki którym uprawa przyniesie oczekiwane rezultaty. W książce znajdują się również informacje o biouprawach. Zapoznaj się z nią już dziś - jesteśmy przekonani, że będziesz do niej często wracał!

Domowauprawa.pl - odwiedź nas już dziś!

Poszukujesz produktów do uprawy outdoor i indoor? Oferta naszego sklepu internetowego domowauprawa.pl skierowana jest właśnie do Ciebie. W asortymencie znajdują się namioty uprawowe, a także niezbędne akcesoria ogrodnicze. Zapoznaj się z nimi, jak i całym naszym asortymentem. Gwarantujemy Ci atrakcyjne ceny i ekspresową wysyłkę. Serdecznie zapraszamy.

pixel