Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sunmaster

( ilość produktów: 9 )

Oświetlenie uprawowe jest jednym z najważniejszych elementów w przypadku wszystkich upraw indoorowych. Warto stawiać na wypróbowane rozwiązania, których dostarcza m.in. marka SunMaster. Ten amerykański potentat w dziedzinie oświetlenia uprawowego działa również w Polsce – znajdziesz u nas jego hitowe produkty. Lampy SunMaster są projektowane z uwzględnieniem doświadczeń marki sięgających wielu lat wstecz. Potrafi ona pogodzić ze sobą dobór najlepszego światła dla rozwoju roślin z atrakcyjnymi cenami i niskim poborem energii elektrycznej. Ostatnia kwestia jest szczególnie ważna w sytuacji, gdy ceny prądu są rekordowo wysokie i nie sprzyjają intensywnej uprawie roślin pod dachem.

Doskonałe lampy uprawowe SunMaster

Dlaczego warto stawiać na lampy uprawowe SunMaster? Produkty amerykańskiego producenta uchodzą za wyjątkowo trwałe i niezawodne. Ich wybór sprawi, że nie będzie już trzeba martwić się tym, czy system oświetleniowy nie wyrządzi przykrej niespodzianki, psując się w najmniej odpowiednim momencie. Jednocześnie można tu nabyć oświetlenie dedykowane poszczególnym fazom rozwoju rośliny. Hitem stały się lampy SunMaster odpowiednie dla czasu wzrostu i kwitnienia.

Oszczędność i wydajność lamp od SunMaster

Z jakich jeszcze powodów lampy uprawowe SunMaster uzyskały dobre oceny profesjonalistów i amatorów zainteresowanych uprawą roślin? Bardzo istotne jest z pewnością to, że sygnowane przez tę markę produkty to lampy łączące oszczędność energii elektrycznej z wydajnością.

W ofercie SunMaster znajdziesz także lampy metalohalogenowe, które są wyposażeniem idealnym do growerów. Dobiera się je specjalnie do upraw tego typu. Jednocześnie można stawiać na różną moc w zależności od potrzeb rośliny. Interesuje Cię uprawa indoor? Z pewnością elastyczna oferta SunMaster będzie dobra dla Ciebie.

pixel