Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

SuperPro

( ilość produktów: 4 )

SuperPro jest producentem zaawansowanych systemów, które sprawdzą się w nowoczesnej produkcji ogrodniczej. Urządzenia dostępne na rynku i sygnowane tą marką cieszą się opinią sprzętu dobrej jakości, którego ceny w dalszym ciągu nie osiągają zawrotnych poziomów. Producent dokłada wszelkich starań, aby jego asortyment był bogaty i poddawany koniecznym przemianom i usprawnieniom. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim bardzo dobrze oceniane kontrolery atmosfery od SuperPro, które stworzono z myślą o najbardziej wymagających klientach.

SuperPro – jakość i nowatorstwo

Dlaczego warto stawiać na produkty SuperPro? Asortyment tej marki jest doskonale dopasowany do ogrodniczych realiów. Urządzenia tworzy się po zasięgnięciu opinii osób zainteresowanych nowoczesną uprawą ogrodniczą i w taki sposób, aby spełnić ich oczekiwania. Niewątpliwie wśród zalet produktów od SuperPro można wymienić śmiałe sięganie po nowoczesne rozwiązania, ale także preferowanie materiałów bardzo dobrej jakości. Dzięki nim urządzenia SuperPro są trwałe.

Doskonałe kontrolery atmosfery SuperPro

Z jakich urządzeń w szczególności znana jest marka SuperPro? W tym miejscu najczęściej wymienia się kontrolery atmosfery, które posiadamy w ofercie. Wiadomo, że warunki panujące w indoorowej produkcji przekładają się na rezultat końcowy. Ich poznanie i monitoring są więc niezwykle istotne. Cyfrowe kontrolery atmosfery od SuperPro pozwalają kompleksowo zająć się tym, jak przedstawiają się warunki w uprawie. Można dzięki nim sterować temperaturą, wilgotnością i poziomem CO2. To te czynniki tak mocno wpływają na szybkość wzrostu roślin i na to, czy ostatecznie przybiorą one pożądaną formę. Produkty można łączyć w rozbudowany system. Obowiązuje tu gwarancja producenta trwająca 24 miesiące.

pixel