Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Growth Technology

( ilość produktów: 62 )

W sklepie Domowauprawa.pl znajdziesz przeróżne produkty przeznaczone dla osób zajmujących się zawodową lub hobbystyczną uprawą roślin przeróżnego typu. Jedną z wielu firm dostępnych w naszym sklepie jest marka Growth Technology, która skupia się na produkcji preparatów do hodowli roślin, w tym odżywek, nawozów z funkcją wspomagającą kwitnienie czy rozwój korzeni i wielu, wielu innych. Marka istnieje nieprzerwanie od 1985 roku i zyskała na polu produkcji wysokojakościowych specyfików dla roślin najwyższą pozycję wśród wielbicieli produktów wysokiej klasy dostępnych w korzystnej cenie. Zobacz koniecznie wszystkie propozycje marki Growth Technology i złóż zamówienie już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Ogólne informacje na temat marki Growth Technology

Marka Growth Technology ltd powstała w 1985 roku w Anglii i od samego początku przyświecał jej cel zostania największą firmą w dziedzinie preparatów do hodowli roślin. Okazało się, że firmie się to udało – obecnie produkty marki Growth Technology znajdziemy na sklepowych półkach na całym świecie, w tym również w Polsce, gdzie prywatni hodowcy doceniają ich wysoką jakość i ponadprzeciętne parametry.

Założyciele firmy od razu postawili na błyskawiczny rozwój, wykorzystując przede wszystkim innowacyjne rozwiązania techniczne. Marka chwali się, że jej produkty są przeznaczone wyłącznie dla pasjonatów, którzy podczas uprawy swoich roślin patrzą wyłącznie na ich dobro. Tak też w istocie jest. Specyfiki marki Growth Technology wyróżniają się na rynku swoją wysoką jakością oraz zaawansowaniem technologicznym.

Obecnie siedziba firmy znajduje się na trasie Great Western Way, na obrzeżach Taunton w angielskim Somerset. Główny magazyn oraz linia produkcyjna mają łącznie powierzchnię wynoszącą aż 60 000 stóp kwadratowych, czyli ponad 5 500 m2. W zakładzie produkcyjnym pracują wyłącznie najlepsi technolodzy.

Czy marce Growth Technology warto zaufać?

Marka Growth Technology od samego początku stawia na błyskawiczny, lecz także zrównoważony rozwój. Jest to wynik przede wszystkim doświadczonych specjalistów, którzy stale opracowują nowe receptury i udoskonalają te już sprawdzone przez wiele lat na rynku. Starania marki doceniły między innymi takie prestiżowe brandy jak Kew Gardens, The Eric Young Orchid Foundation i The Royal Horticultural Society (RHS). Wszystkie produkty marki Growth Technology są wielokrotnie testowane w komórce kontroli jakości, dzięki czemu spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania współczesnych nabywców.

Produkty Growth Technology

W ofercie marki Growth Technology można znaleźć setki interesujących produktów, które zachwycają między innymi swoich precyzyjnie przemyślanym składem. Bardzo dużą popularnością cieszą się nawozy, w tym bardzo sławny Formulex. Specyfik ten jest przeznaczony dla młodych roślin i stanowi dla nich zrównoważoną pożywkę, na którą składa się precyzyjnie opracowana mieszanina wszystkich istotnych składników odżywczych. Delikatne i zarazem także bardzo skuteczne działanie zapewnia błyskawiczne efekty stosowania.

Liquid Silicon to z kolei preparat celowy, który służy do zwiększenia odporności rośliny i wzmocnienia ich łodygi. Zawiera krzemian potasu w stężeniu 6%, który wpływa na silniejszy rozrost struktur komórek roślinnych. W efekcie ten specyfik marki Growth Technology chroni przed schorzeniami oraz chorobami, tworzy nieco ciemniejsze liście, wpływa pozytywnie na produkcję chlorofilu, a także zmniejsza utratę wody na skutek parowania.

Dużą popularnością wśród hodowców cieszy się także innowacyjny produkt Aquaburst, również dostępny w sklepie Domowauprawa.pl. Jest przeznaczony dla hodowców, którzy borykają się z problemem nierównomiernego rozprowadzania wody w podłożu, co negatywnie wpływa na wzrost roślin i ich warunki bytowania. Produkt obniża napięcie powierzchniowe, dzięki czemu woda nie zostaje w jednym miejscu, tylko zostaje bezpiecznie rozprowadzona po całym podłożu.

Oczywiście nie można także pominąć legendarnego produktu Nitrozyme. To zaawansowany i dopracowany technologicznie specyfik, służący do stymulowania wzrostu rośliny. Skład oparty na morskich roślinach sprawia, że wykazuje intensywne działanie, lecz jest także w pełni bezpieczny – nie jest toksyczny i nie stanowi odpadu biologicznego.

Czy warto kupić produkty marki Growth Technology?

Zdecydowanie tak! Firma Growth Technology istnieje na rynku nieprzerwanie od prawie 40 lat, zdobyła wiele różnych nagród i osiągnęła sukcesy, które są możliwe wyłącznie dla firm z wieloletnią tradycją i ogromnym doświadczeniem. Przejrzyj wszystkie produkty tej marki i złóż zamówienie w naszym sklepie już dziś. Gwarantujemy zawsze błyskawiczną dostawę oraz bezpieczne pakowanie, a także pomoc na każdym etapie współpracy – nasi pracownicy są dostępni pod telefonem oraz adresem e-mail, dlatego z chęcią udzielą wielu istotnych informacji na temat marki Growth Technology oraz każdej innej dostępnej w naszej ofercie. Zapewniamy indywidualne podejście – chętnie pomożemy w wyborze i odpowiemy na wszelkie pytania natury technicznej.

pixel