Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Aeroponik Systems

( ilość produktów: 18 )

Tradycyjna uprawa roślin jest bardzo często nudna, męcząca i nie zawsze jej efekty są satysfakcjonujące. Na niektóre czynniki nie masz wpływu, wśród nich warto wymienić rodzaj ziemi oraz warunki atmosferyczne. Alternatywą, która w ostatnim czasie zyskała na popularności, jest system aeroponiczny. To metoda bezglebowej uprawy roślin. Rośliny otrzymują wszystkie składniki, jakie są im potrzebne do prawidłowego rozwoju, w postaci aerozolu. To rozwiązanie, które wspaniale sprawdza się zarówno w warunkach domowych, jak i w przemysłowej produkcji warzyw. Chcesz mieć u siebie taki system? Żaden problem! Zachęcamy do przejrzenia propozycji naszego sklepu domowauprawa.pl.

Poznaj ofertę naszego sklepu internetowego domowauprawa.pl

Jako wieloletni sklep ogrodniczy oferujemy swoim klientom wiele rozwiązań do uprawy roślin w warunkach domowych. W asortymencie przygotowaliśmy systemy aeroponiczne marki Aeroponik Systems. Oferujemy Ci również wysokiej jakości podłoża oraz nawozy do tradycyjnej hodowli. Bez względu na to, na jaką uprawę roślin się zdecydujesz, u nas znajdziesz produkty odpowiadające swoim oczekiwaniom. Nasza oferta nie jest skierowana tylko do profesjonalistów, lecz także do hobbystów, dlatego bez obaw – każdy znajdzie w naszym asortymencie coś dla siebie.

Jak działa system aeroponiczny?

Aeroponika to hodowla roślin w powietrzu lub we mgle, bez użycia gleby. System aeroponiczny nie wymaga od nas zastosowania podłoża, a korzenie są zawieszone w powietrzu, aby mogły w prawidłowy sposób pobierać tlen i składniki odżywcze. Systemy aeroponiczne w przeciwieństwie do systemów hydroponicznych generują mgiełkę kropelek wody do karmienia roślin z wykorzystaniem powietrza. To rozwiązanie jest jednym z najbardziej efektywnych systemów, zwłaszcza gdy nie masz możliwości uprawy roślin w przydomowym ogródku. W asortymencie naszego sklepu domowauprawa.pl przygotowaliśmy wysokiej jakości systemy aeroponiczne renomowanej niemieckiej marki Aeroponik Systems. Ogromny wybór modeli pod względem liczby doniczek oraz formy miejsca do uprawy pozwoli Ci wybrać zestaw, który spełni Twoje potrzeby i oczekiwania.

Systemy aeroponiczne – zalety

Zastanawiasz się, czy systemy aeroponiczne to dobre rozwiązanie? My wiemy, że tak! Jeśli jednak masz wątpliwości, zapoznaj się z ich głównymi zaletami.

 • Dzięki nim otrzymujesz szansę na stworzenie własnej uprawy roślin w warunkach domowych.
 • Charakteryzują się one bardzo zaawansowaną technologią, dzięki której korzenie otrzymują wszystkie niezbędne składniki.
 • Obsługa takiego systemu jest bardzo prosta.
 • Nie musisz się martwić, że po raz kolejny nie uzyskasz efektu, o jakim marzyłeś.

System aeroponiczny wertykalny

Jedną z propozycji naszego sklepu domowauprawa.pl jest system aeroponiczny wertykalny, jaki stworzył producent Aeroponik Systems. Dzięki temu systemowi jesteś w stanie osiągnąć większe pole do uprawy. Oferujemy wiele modeli, jednym z nich jest Aero Vertical Grow WH. Zestaw ten składa się z 20 doniczek z serii Aero Grow 19, ze stalowego stojaka na donice, 100-litrowego zbiornika na pożywkę oraz pełnego układu nawadniającego. To elementy, dzięki którym uprawa w warunkach domowych będzie efektywna i przyjemna. Jego wymiary wynoszą 100x50 centymetrów. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi propozycjami.

System aeroponiczny Aero Grow Dansk Table XL

Jednym z najdoskonalszych systemów dla profesjonalistów jest Aero Grow Dansk Table XL. Dlaczego? To zestaw, który składa się z aż 32 doniczek. Jednak to nie wszystko, co go wyróżnia. Taca uprawowa ma wymiary 100x200 centymetrów. System ten zawiera wysokiej jakości stół galwanizowany w rozmiarze 200x100x36 centymetrów, a ponadto kompletny system nawadniający oraz 100-litrowy zbiornik na pożywkę. Bez ich udziału uprawa roślin nie byłaby możliwa.

Doniczki do aeroponiki

Doskonale wiemy, że systemy aeroponiczne wymagają zaawansowanych produktów, dlatego w naszej ofercie proponujemy Ci akcesoria od marki Aeroponik Systems. Oprócz klasycznych systemów przeznaczonych do tego rodzaju uprawy polecamy Ci specjalistyczne donice Aero Grow. W tej technologii korzenie nawożone są krążącym roztworem z pożywką. Cały proces odbywa się z wykorzystaniem odpowiednich zraszaczy, które ciągle napowietrzają korzenie. Oferowane doniczki zostały wyprodukowane w Niemczech z wytrzymałych i wysokiej jakości materiałów. Warto zapoznać się z ich licznymi zaletami.

 • Przeznaczone są zarówno dla profesjonalistów, jak i dla amatorów.
 • Są to doniczki wielokrotnego użytku.
 • Wykonane są z materiałów, które wykazują odporność na promieniowanie UV.
 • Przesadzanie z prezentowanymi donicami jest proste i przyjemne.
 • Są łatwe w montażu.
 • Przeciwdziałają chorobom korzeni roślin.
 • Występują w zestawie z pokrywkami i wkładami.
 • Ich cena jest niezwykle atrakcyjna.

Jeżeli będziesz mieć pytania lub wątpliwości dotyczące konkretnego systemu lub akcesorium, skontaktuj się z nami! Nasi pracownicy udzielą Ci wsparcia podczas zakupów.

pixel