Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Envirogro

( ilość produktów: 2 )

EnviroGro to seria produktów marki LUMii, która jest częścią firmy HydroGarden, scalającej kilkadziesiąt przedsiębiorstw o różnym profilu działalności. Marka LUMii zajmuje produkcją systemów oświetlenia EnviroGro dla hodowców roślin i nie bez powodu uchodzi za jedną z najlepszych w swojej dziedzinie. Koncern HydroGarden przeznacza co roku na rozwój swoich firm ogromne fundusze, dzięki czemu seria EnviroGro wyznacza trendy na rynku oświetlenia. Przejrzyj wszystkie dostępne produkty z tej linii i złóż zamówienie już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapewniamy błyskawiczną odpowiedź oraz pełen profesjonalizm. Jesteśmy jednym z najlepszych sklepów prowadzonych przez prawdziwych pasjonatów roślin, dlatego zapewniamy doskonałą obsługę i asortyment, na który składają się wyłącznie produkty wysokiej klasy.

Podstawowe cechy EnviroGro

EnviroGro wyróżnia się przede wszystkim wysoko zaawansowanymi technicznie rozwiązaniami. Jest to wynikiem możliwości wykorzystania know-how marki HydroGarden, która co roku inwestuje w opracowanie nowych technologii w obrębie jej poszczególnych firm. Marka LUMii oferuje w serii EnviroGro wyłącznie nowoczesne i innowacyjne urządzenia do domowej uprawy roślin, a wśród nich między innymi lampy, które cieszą się na rynku ogromną popularnością.

Firma w ciągu wielu lat obecności na rynku znakomicie poznała wymagania roślin oraz oczekiwania poszczególnych gatunków, dlatego każdy z jej produktów jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania klientów. Lampy są przeznaczone do doświetlania roślin w różnej fazie wzrostu, dlatego poszczególne warianty różnią się mocą świetlną oraz barwą, gdyż wymagania poszczególnych roślin nie są takie same. Lampy LUMii promują optymalny rozwój roślin, dlatego w ofercie marki można znaleźć oświetlenie HPS i CFL.

W serii EnviroGro liczą się najmniejsze szczegóły

Marka LUMii stara się zapewnić swoim klientom jak najlepsze produkty w jak najlepszej cenie, dlatego wszystkie modele serii EnviroGro zostały wyprodukowane z najwyższej klasy surowców. Metale oraz tworzywa sztuczne znakomicie znoszą wielogodzinne użytkowanie, a w trakcie pracy nie generują do atmosfery związków chemicznych uznawanych za toksyczne. Oznacza to, że są w pełni bezpieczne zarówno dla roślin, jak i dla hodowców.

Doświetlanie roślin może być wyłącznie pomocnicze lub stałe, dlatego producent ten zapewnia znakomitą pracę wszystkich swoich urządzeń przez bardzo długi czas i bez ryzyka powstania awarii. A jak wiemy, awarie sprzętu do hodowli roślin bywają nie tylko kosztowne, lecz także kłopotliwe. Wymiana poszczególnych lamp lub samych żarówek niesie ze sobą duże wydatki.

Lampy LED mają wiele korzyści w stosunku do starych technologii. Należy do nich przede wszystkim komfort użytkowania, gdyż można za ich pomocą doświetlać rośliny w szerokim zakresie odległości. Lampy LED generują niewiele ciepła, tym samym nie powinny uszkodzić rośliny.

Produkty znajdujące się w serii EnviroGro

W serii EnviroGro znajduje się wiele różnych produktów o bardzo dobrym stosunku ceny do ich jakości. Ich zakup niesie wiele istotnych korzyści. Popularne są przede wszystkim odbłyśniki, np. model EnviroGro PRO CFL, który wyróżnia się cechami istotnymi z punktu widzenia hodowcy – ma m.in. zamkniętą konstrukcję odbłyśnika parabolicznego oraz najwyższą trwałość. Urządzenie jest wysoce kompatybilne ze wszystkimi świetlówkami energooszczędnymi o mocy do 300 W. Oprawki są sztywne i twarde, dzięki czemu mogą utrzymać nawet najcięższe żarówki. EnviroGro PRO CFL może skutecznie doświetlać rośliny w pionie i w poziomie. Ponadto urządzenie jest bardzo lekkie, dlatego jego montaż nie powinien sprawiać żadnych trudności.

Z kolei EnviroGro PRO CFL Twin to sprzęt, w którym producent zastosował dwa paraboliczne reflektory wewnętrzne. Co więcej, obie lampy mogą świecić jednocześnie. Dzięki temu odbłyśnik może doświetlać rośliny w każdej fazie wzrostu. Oznacza to, że stosując EnviroGro PRO CFL Twin, można w efekcie otrzymać zwarte i krzaczaste rośliny, przy zachowaniu ich wysokiej gęstości.

Zamów już dziś urządzenia EnviroGro, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapewniamy szybką odpowiedź, pomoc na każdym etapie zamówienia oraz znakomitą obsługę klienta. Jesteśmy firmą prowadzoną z pasji, dlatego chętnie udzielimy także informacji technicznych i praktycznych na temat montażu poszczególnych urządzeń czy sposobu ich użytkowania.

pixel