Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

DutchPro

( ilość produktów: 77 )

Nawozy Dutch Pro to wieloletnia wiedza laboratoryjna i doświadczenie zawodowych, holenderskich growerów. Wykorzystanie tych nawozów pozwoli Ci zapewnić roślinom wszystko, czego potrzebują do zdrowego wzrostu i rozwoju. Zadbasz nie tylko o zdrowe podłoże na czas kiełkowania, ale także o optymalny wzrost i kwitnienie roślin. Seria nawozów Dutch Pro cieszy się na całym świecie wielkim uznaniem wśród ogrodników i osób prowadzących uprawy roślin w warunkach domowych. Nawozy Dutch Pro kompleksowo zadbają o wysokie plony, a Ty będziesz miał pewność, że zapewniłeś swoim roślinom wszystkie niezbędne składniki pokarmowe. Nie musisz już szukać innych rozwiązań. Holenderskie nawozy Dutch Pro zawierają komplet makro i mikro składników odżywczych dla prawidłowego kiełkowania, wzrostu i kwitnienia roślin.

Rodzaje dostępnych nawozów Dutch Pro

Cała seria preparatów Dutch Pro zawiera wiele produktów do nawożenia roślin oraz zapewnienia im idealnego podłoża do wzrostu. W naszym sklepie dostępne są następujące produkty firmy Dutch Pro:

- Auto Flowering Bloom Hydro/Coco A+B - nawóz dwuskładnikowy, przeznaczony dla roślin kwitnących. Skutecznie wspomaga kwitnienie roślin i dostarcza im wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dostępny jest w opakowaniach jedno, pięcio lub dziesięciolitrowych. Nawóz możesz wykorzystać dla upraw w systemie Hydro/Aeroponicznych lub dla podłoża kokosowego. W ofercie posiadamy odmiany nawozu dla twardej lub miękkiej wody. 

- Auto Flowering Grow Hydro/Coco A+B - rodzaj nawozu przeznaczony do nawożenia gleby. Poprzez dostarczenie niezbędnych składników wspiera wzrost roślin i ich prawidłowy rozwój. Dostępny jest w opakowaniach 1, 5, 10-litrowych oraz w odmianach przeznaczonych dla wody twardej lub miękkiej.

- Dutch Pro pH- Grow zawiera kwas azotowy i jest odpowiedni dla stosowania w okresie wzrostu rośliny. Preparat pozwoli zadbać o odpowiednie pH poprzez jego obniżenie i dodatkowo dostarczy roślinom azot, tak potrzebny w okresie wegetatywnym.

- DUTCHPRO pH- Bloom to kwas fosforowy. Preparat ten skutecznie obniży wartość pH w roztworze lub podłożu. Należy go stosować w fazie kwitnienia i owocowania roślin. Dodatkowo nawóz dostarczy roślinom potrzebny w tym czasie fosfor. 

- DUTCHPRO pH+ to roztwór wodorotlenku potasu. Preparat skutecznie podniesie wartość pH w roztworze lub podłożu. Produkt dostępny jest w opakowaniach 1,5 lub 10 litrowych. 

- Explode stymulator kwitnienia, duże i obfite plony to nawóz stymulujący roślinę do budowania dużych kwiatostanów oraz zawiązywania zdrowych owoców. Dostarcza roślinom głównie potas i fosfor. Nawóz uodparnia roślinę na choroby i działanie szkodników.

- Leaf Green to gotowy do użycia nawóz do stosowania dolistnego. Zapewni Twoim roślinom zielony kolor i zdrowy wygląd. 

- Multi Total - jest to stabilizator podłoża, który poprawi strukturę gleby, zwiększając jej zdolność do zatrzymywania wody oraz wspomaga działanie korzystnych bakterii w podłożu. 

- Take Root - preparat ten stymuluje proces ukorzeniania się roślin. Zadba o to, by Twoje rośliny miały dobrze rozwinięte korzenie. To właśnie one zapewnią lepsze pobieranie składników pokarmowych z podłoża oraz szybszy wzrost i większe plonowanie. Kondycja korzeni wpływa na całą roślinę i czyni kolejne zabiegi nawożenia efektywnymi. Preparat można zacząć stosować już przy kiełkowaniu i kontynuować nawożenie przez cały okres wzrostu rośliny, aż do drugiego tygodnia kwitnienia. 

- Keep It Clean - środek do czyszczenia systemu nawadniania. Zapobiega on powstawaniu osadu bakteryjnego, glonów i rozwoju grzybów. Co ważne, jest jednocześnie bezpieczny dla roślin.

 

W naszej ofercie dostępne są również całe zestawy nawozów Dutch Pro Starter Pack. Zestawy oprócz nawozów na wzrost i kwitnienie zawierają również preparat na formowanie korzeni oraz stymulatory kwitnienia i stabilizator podłoża. Z zestawem nawozów Dutch Pro kompleksowo zadbasz o wszystkie aspekty domowej uprawy roślin. 

Kontroluj pH dla zapewnienia optymalnego działania nawozów!

W celu uzyskania najlepszych rezultatów nawożenia nie możesz zapomnieć o optymalnym poziomie pH. Jego poziom kontroluj regularnie przez cały okres uprawy roślin. Firma Dutch Pro przekazuje swoje zalecenia dla poziomu pH. Zapewni to optymalne przyswajanie składników odżywczych przez rośliny. W ofercie domowauprawa.pl znajdziesz preparaty firmy Dutch Pro zarówno obniżające, jak i podnoszące odczyn pH. Równie ważna jest kontrola EC, czyli przewodnictwo elektryczne. Jest to miernik stężenia jonów nieorganicznych w roztworze lub podłożu tj. N, P, K, Ca, Mg. 

Jak przygotować roztwór z nawozem Dutch Pro?

Nawozy Dutch Pro są w formie koncentratu. Aby przygotować roztwór do podlewania podłoża, należy w zbiorniku przygotować wodę i dodać do niej odpowiednią ilość składnika A i dokładnie wymieszać. Następnie należy dodać składnik B i również wymieszać. Do przygotowania roztworu firma Dutch Pro zaleca dodanie nawozu w ilości od 2,5 do 3,5 ml/litr jednakowo dla składnika A oraz B.

Pamiętaj, aby dodać oba składniki A oraz B! Jeśli użyjesz tylko jednego składnika, to nie zapewnisz roślinom wystarczających substancji odżywczych. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją od producenta.

 

Uwaga! Możesz mieszać składnik A oraz B nawozu tylko w roztworze. Nie wolno łączyć ich w skoncentrowanej formie prosto z butelki. Nawozy dodawaj pojedynczo do wody i dokładnie mieszaj za każdym razem.

 

Nie eksperymentuj na swoich roślinach. Wybierz sprawdzone rozwiązania, które docenili już plantatorzy na całym świecie. Ta płynna substancja to efekt kilkudziesięciu lat badań laboratoryjnych w celu opracowania optymalnej receptury nawozów. Jeśli zależy Ci na szybkim i zdrowym wzroście roślin, to nawozy Dutch Pro stanowią odpowiedź na Twoje potrzeby. Nawozy Dutch Pro zawierają składniki pochodzenia naturalnego. Zobacz wszystkie dostępne na naszej stronie preparaty wspomagające wzrost roślin od lidera na rynku nawozów.

 

pixel