Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

FLEXI TANK

( ilość produktów: 7 )

Marka AutoPot ma w swojej ofercie szereg produktów, a wśród nich popularne i lubiane na całym świecie zbiorniki Flexitank o różnej pojemności. Ta posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku firma pochodzi z Wielkiej Brytanii i od samego początku swojego istnienia stawia na wysoką jakość w korzystnej cenie, dzięki czemu jest ceniona wśród hodowców roślin. Na bieżącej podstronie znajdziesz zbiorniki Flexitank w wielu pojemnościach, od 25 l do nawet 1000 l w przypadku największych upraw - zostały one wykonane w całości z tworzywa sztucznego o dużej odporności na działanie wody oraz jej napór i ciśnienie. Zobacz wszystkie produkty Flexi Tank marki AutoPot i złóż zamówienie już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Gwarantujemy błyskawiczną dostawę i pełną pomoc w zakresie wyboru czy montażu poszczególnych produktów.

Poznaj markę AutoPot

Brytyjska marka AutoPot słynie z miłości do roślin, dlatego jej produkty cieszą się popularnością wśród hodowców z całej Europy. Szczególnie chętnie są wybierane systemy nawadniania AutoPot. Urządzenia te nie wymagają zastosowania pomp oraz energii elektrycznej do swojej pracy i timerów, dzięki czemu do ich działania niezbędna jest tylko grawitacja. Sama firma AutoPot twierdzi, że obecnie przewyższyła jakością i funkcjonalnością swoich propozycji także znanych producentów, którzy do czasu jej powstania wyznaczali trendy na rynku nawadniania roślin.

Marka do produkcji swoich wyrobów wykorzystuje całą gromadzoną od wielu lat wiedzę. Założyciel marki, Jason Ralph Smith, to wiodący ekspert z dziedziny upraw - wraz z wyselekcjonowanymi specjalistami i bliskimi współpracownikami postanowił założyć markę, która zmieni rynek hydroponiki i nawadniania. Produkty marki AutoPot, a wśród nich zbiorniki Flexitank, są przeznaczone zarówno dla hodowców profesjonalnych i doświadczonych, jak i początkujących czy hobbystów. Współcześni hodowcy, którzy starają się obniżyć bieżące koszty prowadzenia swojej działalności, zwracają ponadto uwagę na fakt, iż dzięki systemom nawadniającym AutoPot można obniżyć zużycie wody oraz paszy o 50%, a co ciekawe – zwiększyć jednocześnie plony. Marka zachęca też zaawansowaniem technicznym swoich produktów, które znacznie poprawiają automatyzację upraw. Systemy nawadniania można pozostawić bez nadzoru nawet przez kilka tygodni.

Czym są zbiorniki Flexi Tank?

Dla wielu hodowców roślin najważniejszym produktem w portfolio tej brytyjskiej marki są zbiorniki Flexi Tank. Urządzenia te zrewolucjonizowały przechowywanie wody i nie bez powodu cieszą się ogromną popularnością w całej Europie. Zbiorniki nie wymagają podłączenia zewnętrznych urządzeń oraz akcesoriów i zasilania, a przy tym ich montaż zajmuje nie więcej niż kilka chwil i to bez użycia jakichkolwiek ręcznych czy automatycznych narzędzi. Dla wielu osób największą zaletą jest sposób ich przechowywania. Zbiorniki można z łatwością złożyć i schować je w odpowiednim miejscu, np. w magazynie, nie zajmują zbyt dużej ilości wolnej przestrzeni, jak w przypadku innych, stałych, standardowych zbiorników na wodę i deszczówkę. Rozwiązanie to jest kompleksowe i intuicyjne.

Zastosowanie zbiornika Flexitank zbierającego wodę deszczową znacznie obniża zużycie bieżącej wody wodociągowej, a tym samym zmniejsza dość wysokie koszty związane z prowadzeniem własnej hodowli roślin. Wodę można jednak wykorzystać nie tylko do nawadniania roślin, lecz także do innych zadań gospodarczych, mycia podłóg czy podlewania ogrodu i mycia innych elementów zewnętrznej infrastruktury przydomowej. Zastosowanie kranika z kolei ułatwia prawidłowe dozowanie wody. Kranik jest szczelny i ulokowany w łatwo dostępnym miejscu.

Zbiornik Flexi Tank możesz z łatwością składać i rozkładać w miarę potrzeb i transportować go w obrębie własnej działki bez użycia jakichkolwiek pojazdów. Dla przykładu Flexitank 400 l waży jedynie 4,15 kg, co czyni go także bardzo lekkim jak na swoje duże możliwości. Mniejszy i bardziej kompaktowy zbiornik, np. Flexitank 50 l, waży już tylko 1,8 kg. To znakomity wynik jak na jego bardzo duże możliwości.

Zamów już dziś zbiorniki Flexitank w sklepie Domowauprawa.pl!

W naszym sklepie dostępne są przeróżne produkty wielu godnych zaufania firm z całego świata, które wyselekcjonowaliśmy osobiście na podstawie ich jakości oraz cen. Dzięki temu nasz asortyment zawiera tylko i wyłącznie propozycje mogące spełnić wszelkie oczekiwania współczesnych klientów, z gwarancją oraz pełnym wsparciem z naszej strony. Zamów już dziś zbiornik Flexi Tank i skorzystaj z błyskawicznej dostawy pod wskazany adres. Gwarantujemy bezpieczne zapakowanie produktu na czas jego transportu oraz pełną pomoc w trakcie realizacji każdego zamówienia. Na rynku roślin działamy już od lat i osiągnęliśmy na tym polu wiele bardzo dużych sukcesów, które świadczą o naszym zaangażowaniu oraz podejściu do klienta. Zamów już dziś zbiorniki Flexitank!

pixel