Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

BLUELAB

( ilość produktów: 18 )

“Odblokuj wzrost roślin” to hasło marki Bluelab, które najlepiej oddaje zarówno ich misję, jak i wskazuje korzyści płynące z zastosowania rozwiązań producenta. Cała gama produktów Bluelab stworzona została dla hodowców poszukujących skutecznych narzędzi do uprawy roślin jadalnych i ozdobnych. Opracowane dzięki konsultacjom z hodowcami rozwiązania są regularnie nagradzane. To z kolei sprawia, że każdy, kto zdecyduje się wprowadzić produkty Bluelab do swojej uprawy, ma pewność, że jest to najlepsze możliwe rozwiązanie. W naszym sklepie internetowym DomowaUprawa.pl dbamy o najwyższą jakość proponowanych rozwiązań. Nie mogło zatem zabraknąć u nas mierników i zestawów do czyszczenia tak znanego i cenionego producenta jak Bluelab. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem sklepu. 

Bluelab - misja pielęgnowana od ponad 30 lat

Ponad 30 lat temu marka Bluelab wyruszyła w podróż, aby opanować sztukę rozwoju dla zdrowszego świata. Od pokoleń Bluelab opracowuje rozwiązania, które ułatwiają pracę hodowców i są gwarancją ich satysfakcji. Międzynarodowy zespół specjalistów stacjonuje w Nowej Zelandii i tam znajduje się także produkcja. Biura znajdują się w Stanach Zjednoczonych i Europie, co sprawia, że nie tylko dostępność produktów jest duża, ale również marka ma szerszy pogląd na potrzeby hodowców z różnych stron świata. Dzięki rzetelności marki i naszej atrakcyjnej ofercie Twoje uprawy przerosną najśmielsze oczekiwania, a Ty zostaniesz naszym stałym, zadowolonym klientem.

Dobry miernik pH, EC i temperatury, czyli propozycje Bluelab 

Bluelab to marka, która niezależnie od Twoich potrzeb związanych z hodowlą z pewnością ma idealny, spełniający Twoje wymagania produkt. Jednym z takich produktów jest miernik pH, EC i temperatur Bluelab. Tego typu mierniki sprawdzą się nie tylko przy uprawie roślin, ale również jako akcesorium do akwariów, czy szklarni. Mierniki z powodzeniem wykorzystuje hydroponika i przemysł. Miernik bardzo sprawnie działa i jest prosty w obsłudze, co jest doceniane zarówno przez miłośników technologii, jak i tradycyjnych metod uprawy roślin. Jednym z najczęściej wybieranych mierników jest Bluelab Combo Meter, który ma dwie elektrody, z czego jedną do pomiaru pH, a drugą do pomiaru EC oraz temperatury.

Mierniki Bluelab w praktyce

Dobrej jakości gleba stwarza idealne warunki do intensywnego życia biologicznego. Chcąc mieć pewność, że składniki odżywcze w glebie są we właściwych proporcjach, warto zaopatrzyć się w miernik Bluelab. Dzięki niemu poznasz siłę pożywki i zrównoważysz swoje działania, pamiętając o tym, że zbyt silna pożywka może doprowadzić do przekarmienia, a zbyt słaba do niedożywienia roślin. W zarządzaniu pożywką doskonale sprawdzą się prezentowane mierniki. Ich obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. To najprostszy sposób na to, aby ochronić swoje plony przed chorobami i insektami, sprawdzając poziom pH. Jak sprawdzić kwasowość lub zasadowość? Naturalnym odczynem pH jest 7.0. Kwasowość będzie wówczas, gdy wskaźnik pokaże poniżej 7.0 pH, natomiast zasadowość wówczas, gdy wynik wynosi powyżej 7.0 pH. Mierniki Bluelab badają także parametry, takie jak EC i temperatura. EC pozwala na określenie stężenia nawozu w roztworze. Dużym powodzeniem cieszą się małe, mierniki kieszonkowe.

Pomyślne plony dzięki 24-godzinnej kontroli parametrów

Dla najbardziej wymagających klientów marka Bluelab przygotowała urządzenia pozwalające na ciągły 24-godzinny odczyt dla pH, (EC / ppm 700 / TDS / CF) i temperatury w roztworze odżywczym. Oznacza to, że zyskujesz maksymalną kontrolę nad uprawą i możliwość optymalizacji krytycznych parametrów tak, aby zapewnić pomyślność plonów. Monitory są przeznaczone do pomieszczeń, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w namiotach uprawowych, czy szklarniach. Można je z łatwością zamontować na ścianie lub zawiesić na pasku wsparcia. Umieść elektrody pH i EC w roztworze, skonfiguruj zbiornik i włącz urządzenie. Pamiętaj o tym, aby ustawić wysokie i niskie stany alarmowe, dzięki temu zyskasz natychmiastową informację, jeśli roztwór będzie oddalał się od idealnego zakresu. Szybka reakcja to gwarancja powodzenia całej hodowli.

Zamawiaj mierniki Bluelab w sklepie DomowaUprawa

Uwielbiasz hodować rośliny jadalne i ozdobne? Ogrodnictwo to Twoja pasja? Sklep DomowaUprawa został stworzony właśnie z myślą o takich osobach jak Ty. Każdy pasjonat znajdzie w naszym asortymencie produkt warty uwagi. Oferujemy namioty uprawowe, systemy Smart Garden Click & Grow automatycznie zraszające zioła w Twojej kuchni, wentylatory, systemy nawadniające, nawozy, artykuły ogrodnicze, wagi, mierniki, oświetlenie do boxów i wiele więcej. Bogaty asortyment to jednak nie wszystko. Nasi klienci mogą liczyć także na fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie zamówienia. Dołącz do nas! Satysfakcja gwarantowana!

pixel