Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

ACTIVE EYE

( ilość produktów: 1 )

Domowauprawa.pl to sklep internetowy, w którym osoby z pasją do ogrodnictwa wyposażą się w niezbędne akcesoria oraz produkty. Wśród wielu pozycji, wzbudzających duże zainteresowanie, znajdują się okulary filtrujące światło. Model ten został zaprojektowany przez markę Active Eye. Jest on przeznaczony dla ogrodników, którzy mają umieszczone rośliny pod sztucznym oświetleniem HPS. Okulary nie mają wpływu na zmianę koloru roślin – filtrują pomarańczowe światło sodowe, dzięki czemu dają rzeczywisty obraz. Są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co jest gwarancją długiego użytkowania. Czas realizacji jest bardzo szybki i już w ciągu 24 godzin są one przygotowywane do wysyłki.

Sztuczne światło niezbędne do wzrostu roślin

Sztuczne światło daje roślinom odpowiednią energię, która niezbędna jest do ich prawidłowego wzrostu i rozkwitu. Współcześnie dysponujemy wieloma rodzajami oświetlenia, które daje nam możliwość uprawy roślin pod zadaszeniem. Najpopularniejszym źródłem światła są lampy HPS, ledowe oraz CFL. Przez ostatnie lata można zauważyć wzrost zainteresowania lampą oświetleniową typu HPS. W skuteczny sposób wspierają uprawę roślin na każdym jej etapie, od kiełkowania aż do kwitnienia. Ogromną zaletą oświetlenia HPS jest to, że daje ono dużą ilość światła. Aby jednak bezpiecznie korzystać z tego rodzaju lamp, należy koniecznie wyposażyć się w specjalistyczne okulary. Przygotowaliśmy w naszym sklepie domowauprawa.pl propozycję marki Active Eye, dla której priorytetem są wysoka jakość, wytrzymałość i funkcjonalność. To okulary, które wyróżniają się oryginalnością. Aby się o tym przekonać, zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym asortymentem.

Zadbaj o swoje zdrowie podczas uprawy roślin pod sztucznym oświetleniem

Uprawa roślin pod sztucznym oświetleniem HPS jest bardzo popularna, ale do tej czynności są niezbędne właściwe okulary. Odpowiedni model znajdziesz w ofercie naszego sklepu domowauprawa.pl. Prezentują się one nowocześnie, a ich noszenie nie przynosi żadnego dyskomfortu. Okulary Active Eye występują w zestawie z oprawkami z zaczepami na uszy, niebieskimi i czarnymi soczewkami (idealnymi jako okulary przeciwsłoneczne) oraz z przezroczystym opakowaniem. Niebieskie soczewki zapewniają filtrację pomarańczowego światła, które jest emitowane przez lampę HPS. Dzięki temu możesz ocenić realny stan roślin.

Okulary Active Eye – najważniejsze cechy

Okulary Active Eye, jakie Ci oferujemy, są produktem o wielu zaletach. Między innymi:

  • są obowiązkowym elementem pracy każdego ogrodnika, który ma kontakt z oświetleniem typu HPS,
  • zmniejszają dyskomfort, który wywołany jest działaniem światła HPS,
  • są bezpieczne,
  • wykonane są z najwyższej jakości materiału, co jest gwarancją długiego użytkowania,
  • są praktyczne, gdyż dzięki wymianie soczewek na czarne mogą służyć jako klasyczne okulary przeciwsłoneczne,
  • cechuje je trwałość oraz nowoczesny wygląd,
  • dostępne są w atrakcyjnej cenie.

Okulary o szerokim zastosowaniu

Okulary Active Eye to jeden z produktów, jakie znajdziesz w asortymencie naszego sklepu domowauprawa.pl. Są wykonane z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, które gwarantują Ci długie i komfortowe użytkowanie. Stworzone są do hodowli roślin pod sztucznym oświetleniem HPS. To, że mają wymienne soczewki, sprawia, iż mogą być stosowane także jako okulary przeciwsłoneczne. Dzięki temu nie musisz się przejmować oślepiającymi promieniami słonecznymi na przykład podczas innych prac ogrodowych lub jazdy na rowerze. Okulary te są niezbędnym akcesorium ogrodniczym do uprawy roślin w każdych warunkach.

Specjalne okulary dla każdego ogrodnika

Jesteś osobą, której pasją jest ogrodnictwo? Dopiero rozpoczynasz z nim przygodę? Bez względu na to, na jakim jesteś etapie, to w naszym sklepie domowauprawa.pl znajdziesz zarówno niezbędne produkty, jak i przydatne akcesoria ogrodnicze. Jedną z naszych propozycji są niezastąpione i profesjonalne okulary zaprojektowane przez markę Active Eye. Cechuje je wiele zalet, ale najważniejszą jest to, że są praktyczne. Możesz je stosować podczas hodowli roślin pod sztucznym światłem HPS, a innym razem wykorzystać je jako okulary przeciwsłoneczne. Jeśli potrzebujesz sadzonek do założenia ogrodu lub jego rozrostu, ale masz kilka pytań dotyczących ich uprawy, skontaktuj się z nami, a nasi pracownicy udzielą Ci wsparcia.

Oferta sklepu internetowego domowauprawa.pl

Sklep internetowy domowauprawa.pl to miejsce, w którym pasjonaci oraz profesjonalni ogrodnicy wyposażą się w niezbędne produkty i akcesoria do uprawy roślin. Są to artykuły, bez których kiełkowanie, wzrost roślin oraz ich należyta pielęgnacja są niemożliwe. To tutaj zakupisz zarówno nawozy, jak i specjalistyczne odżywki. Jednak to nie wszystko, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Podążamy za potrzebami naszych klientów, dlatego uwzględniliśmy w swojej ofercie profesjonalne cyfrowe układy zasilające LED czy HPS. Jesteśmy pewni, że to miejsce stworzone dla Ciebie, zapraszamy!

pixel