Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

EXTRAESSENCE

( ilość produktów: 6 )

W naszym sklepie oferujemy przeróżne produkty do domowych upraw, a wśród nich także torby ekstrakcyjne do pyłku i żywicy Extraessence. Torby te są przeznaczone do separowania pyłków metodą mechaniczną i zostały wykonane w całości z najwyższej klasy nylonu z otworami o średnicy od 25 mikronów do nawet 220 mikronów. Poszczególne propozycje różnią się także pojemnością oraz sposobem ich obsługi, dlatego zachęcamy do sprawdzenia dostępnych artykułów już dziś. Można u nas zamówić zarówno pojedyncze worki wraz z akcesoriami typu pressing screen, jak i komplety, na które składa się kilka sztuk o różnej pojemności i wielkości otworów. Zapewniamy błyskawiczną dostawę.

Praktyczne torby ekstrakcyjne do pyłku i żywicy Extraessence

Separatory pyłków Extraessence umożliwiają odzyskanie pyłków z odpadków, takich jak liście i łodygi, w szybki i bezpieczny sposób. W trakcie separacji pyłki są odprowadzane przez pojedyncze otwory i można je wykorzystać ponownie. Główny wpływ na efektywność ekstrakcji ma rodzaj zastosowanego materiału. Marka Extraessence proponuje w swojej ofercie wyłącznie torby wykonane z nylonu, który jest bardzo mocny i w zasadzie całkowicie odporny na działanie wody, w efekcie czego zapewnia długi czas przydatności do użytku. Nylon, jako surowiec sztuczny i trwały, można także prać w pralce automatycznej, aby w ten sposób odzyskać pełną efektywność jego działania oraz utrzymać czystość materiału poddanemu procesowi ekstrakcji. W ofercie marki są dostępne torby z otworami o różnej wielkości. Dla przykładu w zestawie bardzo dużych Bubble Bags znajdziemy aż 8 worków z dziurkami 25, 45, 73, 90, 120, 160, 190 i 220 mikronów i mające aż 20 litrów pojemności.

Jakość przede wszystkim!

Oferowane na tej podstronie torby ekstrakcyjne Extraessence charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, lecz także prostotą użytkowania. Wystarczy bowiem zamrozić materiał przeznaczony do ekstrakcji, włożyć do pojemnika worek ekstrakcyjny, po czym wrzucić do niego zamrożone wcześniej elementy roślin, takie jak liście i łodygi, a następnie zalać je wodą, dokładając jak najwięcej lodu. W kolejnym etapie należy dokładnie wymieszać całą „mieszankę” przez minimum kilka/kilkanaście minut. Po upływie tego czasu konieczne jest wyjęcie worków i odsączenie wody – w efekcie na torbie pozostanie sam pyłek, który trzeba usunąć z worka i poddać procesowi obróbki cieplnej (osuszaniu). Dobrym pomysłem jest zastosowanie kilku worków jednocześnie, wkładając jeden do drugiego w kolejności od największej, do najmniejszej gramatury.

Zapraszamy do zakupu torb ekstrakcyjny Extraessence w naszym sklepie już dziś. Zapewniamy błyskawiczną dostawę oraz pełną pomoc na każdym etapie zakupu, ponadto chętnie odpowiemy na wszelkie pytania telefonicznie oraz mailowo. Zaufało nam dotychczas wielu klientów, którzy doceniają ponadprzeciętną jakość obsługi oraz wysoką jakość produktów znajdujących się w naszej ofercie.

pixel