Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PLANT!T

( ilość produktów: 10 )

Czemu warto stawiać na produkty PLANT!T? Marka wyspecjalizowała się w produkcji akcesoriów do hydroponiki. Chodzi o wewnętrzną produkcję roślin, która przebiega w warunkach pozbawionych gleby, pożywki dla wzrostu roślin są zaś zawarte w wodzie. Nie trzeba nikogo przekonywać, że tak nowoczesny sposób uprawy wymaga dobrze dobranych akcesoriów. PLANT!T tworzy je z dużą dbałością nie tylko o dobrą jakość poszczególnych elementów, ale także o wydajność całego systemu hydroponicznego. Doniczki, programatory nawadniania i kosze do systemów hydroponicznych to w tym przypadku podstawa. Bez nich trudno myśleć o skutecznej hydroponice.

Dlaczego akurat PLANT!T?

PLANT!T to marka przeznaczona zarówno dla profesjonalistów, jak i osób hobbystycznie podchodzących do nowoczesnych sposobów uprawy roślin. Dba się tutaj o to, aby produkty miały doskonałą jakość i sprzyjały optymalizacji produkcji, ale jednocześnie były dość proste w zastosowaniu. Producent wychodzi z założenia, że takie nowinki powinny trafiać do wszystkich, którzy chcą z nich korzystać – dlatego ich ceny są zachęcające. PLANT!T jest więc marką, którą zdecydowanie warto poznać i śledzić ofertę jej produktów. Wiele z nich dostępne jest w naszym sklepie.

PLANT!T: akcesoria na miarę potrzeb

Akcesoria oferowane przez PLANT!T to szeroka gama produktów, które tworzone są z myślą o wygodzie użytkowników. Charakterystyczne, że znajdziesz tutaj zarówno bardzo skomplikowane urządzenia, takie jak programatory do nawadniania, jak i elementy systemów o mniejszym stopniu skomplikowania. Mowa o niezbędnych koszach i doniczkach w różnych wielkościach. Dostępne są również wiadra do hydroponiki.

PLANT!T to bardzo dobrze postrzegana marka – jej produkty cieszą się w naszym sklepie dużym uznaniem. Warto wypróbować je w praktyce po to, by osiągnąć dobre rezultaty w nowoczesnej uprawie roślin.

pixel