Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Phosphoderma

( ilość produktów: 1 )

Uprawa roślin wymaga zastosowania różnego rodzaju artykułów. Pomagają one dostarczyć im cennych składników odżywczych. W naszym asortymencie znajdziesz tego typu produkty od firmy Phosphoderma. Ich działanie polega na zwiększeniu spożycia fosforu przez rośliny, co przyczynia się do znacznego wzmocnienia kwitnienia owoców oraz zwiększenia plonów. Środki te należy odpowiednio rozcieńczyć, zgodnie z zaleceniami producenta umieszczonymi na opakowaniu.

Phosphoderma stawia na produkty organiczne, które nie szkodzą roślinom. Wręcz przeciwnie, mają one poprawić ich wygląd i właściwości. Ma to znaczenie przede wszystkim w przypadku roślin, które wydają owoce. Substancje zawarte w preparatach trafiają do nich poprzez system korzeniowy. W skład takich środków wchodzą wyłącznie naturalne składniki, jak algi, kwasy humusowe czy trichodermy. To preparaty komponowane przez specjalistów, dzięki czemu mogą one zapewniać skuteczne działanie i pożądane właściwości.

Środki zwiększające wzrost roślin

W naszym asortymencie znajdziesz preparaty, które mają na celu zmaksymalizować wzrost kwiatów i owoców. Ma to znaczenie w uprawach domowych o dowolnej wielkości, także w przypadku tych, z których rośliny mają trafić do ogrodów. To preparaty, które można samodzielnie dozować, nawet bez specjalistycznej wiedzy na temat ogrodnictwa. Oferujemy też nasiona warzyw, owoców i kwiatów, dzięki czemu w naszym sklepie możesz rozpocząć od podstaw, zaopatrując się we wszystkie niezbędne produkty w jednym miejscu.

Oferujemy środki do uprawy roślin także wielu innych marek. Wśród nich można wyróżnić te od firmy Neudorff. Oprócz tego w naszym asortymencie znaleźć można także nawozy, pozwalające na dostarczenie roślinom cennych składników odżywczych. Wpływają one pozytywnie na wygląd drzewka lub krzewu, a także jakość wydawanych przez niego plonów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

pixel