Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

ROOT!T

( ilość produktów: 9 )

ROOT!T to ceniony producent środków służących do uprawy roślin, wśród których warto wyróżnić zarówno preparaty, jak i bardzo przydatne akcesoria. Celem marki jest usprawnienie procesów takich jak kiełkowanie. Dzięki produktom ROOT!T ten kluczowy proces będzie nie tylko przebiegał bardzo szybko, ale również zakończy się doskonałymi rezultatami. Przy tym środki i akcesoria tej marki łączą bardzo dobrą jakość z przyzwoitą ceną. Tym bardziej warto wypróbować je w swoim ogrodzie tak, aby szybko i bez niespodzianek osiągnąć doskonałe wyniki w uprawie różnego rodzaju roślin. ROOT!T stawia przy tym przede wszystkim na dobry start i to właśnie w taki sposób tworzy swoje produkty, aby pomagały roślinom kiełkować i wzrastać.

Skuteczne sadzenie roślin dzięki ROOT!T

Czemu preparaty dostępne w ofercie ROOT!T są polecane przez tak wiele osób i chętnie wybierane również w naszym sklepie? Cena i jakość to ich ważne zalety, ale warto zwrócić uwagę także na to, że środki te mają specjalistyczny charakter. Żel ukorzeniający lub ukorzeniacz w sprayu są tak ważne na starcie, jak odpowiednie nawożenie. W ostatnim przypadku bardzo ważne jest wspomaganie zwłaszcza wtedy, gdy próbujemy wyhodować rośliny bezpośrednio z nasion. Preparat na start od ROOT!T będzie tu doskonały na samym początku.

Przydatne akcesoria ROOT!T

Dobre wyniki w uprawie roślin związane są jednak nie tylko z wykorzystaniem odpowiednich ukorzeniaczy i nawozów. Przydadzą się także akcesoria, które pozwolą poradzić sobie np. ze zmiennymi warunkami pogodowymi. ROOT!T to jeden z liderów w produkcji przydatnych akcesoriów do uprawy roślin. Istotna jest w tym przypadku wysoka temperatura otoczenia. Przydadzą się więc wyprodukowane przez ROOT!T maty grzewcze i maty izolacyjne o wodoodpornym charakterze. Dzięki nim możliwe jest podniesienie temperatury nawet o ponad 11 stopni Celsjusza w stosunku do otoczenia, co pozwoli nasionom szybko i bezpiecznie kiełkować.

pixel