Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

SpectroLight

( ilość produktów: 9 )

Uprawa roślin w warunkach innych od naturalnych może być bardzo owocna i dochodowa, wymaga jednak zaopatrzenia się w cały osprzęt, który ją umożliwia. Światło jest tu kluczowe – można je uzyskać właśnie dzięki niezawodnym produktom SpectroLight. Inwestor nie może bać się tego, że pierwsza lepsza awaria systemu doświetlającego narazi go na straty. Stąd właśnie potrzeba stosowania akcesoriów bardzo wysokiej jakości. Produkty pochodzące od SpectroLight sprawiają, że można spokojnie zdać się na wszelkie zalety nowoczesnych rozwiązań. Dodatkowo są one bardzo wydajne i dostępne w konkurencyjnych cenach.

Doskonałej jakości produkty SpectroLight

SpectroLight to przede wszystkim doskonała jakość oferowana wymagającym klientom. Niektóre produkty uzyskały tu już status legendarnych, jednak marka wciąż dba o ich rozwój i pracuje nad nimi. Chodzi tu choćby o mocniejsze diody, które przewyższają parametrami standardowe rozwiązania stosowane do tej pory.

Nowoczesne i trwałe lampy SpectroLight

Oświetlenie SpectroLight kojarzone jest przede wszystkim z udanym połączeniem trwałości i nowoczesnych rozwiązań. Potwierdzeniem wydajności takiego oświetlenia są gwarancje udzielane na kilka lat. W poszczególnych produktach wykorzystuje się rozwiązania mające przedłużyć ich żywotność, takie jak niewielkie wentylatory. Dostępna jest również pełna gama produktów przeznaczonych do wymiany: soczewki składające się ze szkła, obejmy i uszczelki.

SpectroLight dba o najdrobniejsze szczegóły i właśnie dlatego jest tak ceniony przez wymagających klientów. Zastosowanie świetnych materiałów i duża precyzja są czynnikami, które gwarantują niską zawodność oświetlenia od SpectroLight. Warto je wypróbować tam, gdzie poważnie myśli się o uprawie poza naturalnymi warunkami środowiskowymi.

pixel