Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sumin

( ilość produktów: 34 )

Sumin to polska marka doskonałych produktów przeznaczonych do ogrodu. Chemia tego producenta jest popularna i ceniona na rynku od ponad 30 lat. Produkty od polskiej marki są skuteczne i dopasowane do zagrożeń, przed którymi mają chronić. W ofercie Sumin znajdziesz zarówno środki przeznaczone do zwalczania tradycyjnych przeciwników ogrodowych upraw i kwiatów, takich jak mszyce lub przędziorki, jak i skuteczne w walce z nowymi zagrożeniami. Jednym z nich jest ćma ogrodowa, która stanowi utrapienie dla wielbicieli bukszpanów. Bez obaw – także z nią poradzą sobie produkty od Sumin.

Doskonałe środki grzybobójcze i bakteriobójcze

Na jakie produkty od Sumin warto zwracać uwagę? W naszym sklepie znajdziesz między innymi doskonałe środki grzybobójcze i bakteriobójcze od polskiego producenta. Podstawowym produktem jest tutaj Miedzian działający zarówno grzybobójczo, jak i bakteriobójczo. Oprócz niego dostępne są także inne produkty, które pomagają radzić sobie z tymi zagrożeniami. Dostępne są także środki zapobiegawcze, które bardzo wcześnie niszczą ogniska chorób grzybiczych, w tym szarej pleśni.

Zwalczanie szkodników – w tym ćmy ogrodowej

Szeroki wybór produktów Sumin dotyczy także polecanych przez wielu preparatów do zwalczania szkodników. Można je podzielić na środki opierające swoją skuteczność na określonej substancji chemicznej i preparaty biobójcze, które często są dozwolone do stosowania w uprawach ekologicznych.

Preparaty dostępne w ofercie marki Sumin są często wybawieniem od mszyc, miseczników, przędziorków czy wciornastek. Producent jest jednak wyczulony także na nowe zagrożenia. Jednym z nich jest ćma bukszpanowa, która niszczy zielone krzewy w ogrodach i to w zastraszającym tempie. Dzięki produktom biobójczym od Sumin można sobie z nią poradzić bez szkodzenia środowisku naturalnemu. To zaś pozwoli ochronić żywopłot czy rabatę, które dalej będą pięknie ozdabiać ogród.

pixel