Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Substral

( ilość produktów: 5 )

Marka produktów ogrodowych Substral? Bezsprzecznie jeden z najbardziej popularnych producentów takiego asortymentu w Polsce. Można wśród nich znaleźć doskonałe produkty, których celem jest zwalczanie najgroźniejszych ogrodowych szkodników. Wiadomo przecież jak duże straty w przydomowej zieleni potrafią wyrządzić mszyce, przędziorki, wełnowce czy mączliki. Sprawdzone receptury, które od dawna radzą sobie z nieproszonymi gośćmi, to jednak nie wszystko. Substral oferuje także środki, które mają zwalczyć skutecznie te zagrożenia, które pojawiły się niedawno. Mowa choćby o preparatach zwalczających ćmę ogrodową niszczącą w zastraszającym tempie bukszpany. Niestety, ale właśnie one są szczególnie poszukiwane w ostatnim czasie.

Różnorodne produkty od Substral

Pełna gama produktów od Substral to udane połączenie klasyków i nowości. Jedne i drugie są doskonale przyjmowane przez naszych klientów. Przykład? Choćby produkty o szerokim zakresie działania, które radzą sobie z mszycami, wełnowcami, przędziorkami czy mączlikami. Właśnie szerokie oddziaływanie jest zaletą dla początkujących miłośników ogrodnictwa, którzy nie muszą przecież znać wszystkich gatunków inwazyjnych.

Produkty Substral są bardzo wydajne. Sprawia to, że mogą wystarczyć na bardzo długo. Przy i tak atrakcyjnej cenie jest to dodatkowy argument przemawiający za skorzystaniem z produktów od Substral. Ponieważ cieszą się dobrą opinią zarówno doświadczonych, jak i początkujących osób, można je śmiało polecać nawet wymagającym klientom.

Substral pomoże zwalczyć też ćmę ogrodową

Jeśli chcesz mieć w ogrodzie piękny żywopłot z bukszpanów, to musisz się śpieszyć! Zależy Ci na pięknych egzemplarzach porastających rabaty? Substral i tutaj pozwala na skuteczne działanie. Biobójcze środki na ćmę ogrodową to nowoczesne i skuteczne preparaty, które doskonale radzą sobie ze szkodnikiem błyskawicznie niszczącym rośliny.

pixel