Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

RAM

( ilość produktów: 24 )

Marka RAM dostarcza wysokiej jakości akcesoriów służących do tworzenia instalacji wentylacyjnych. Chodzi tu przede wszystkim o nowoczesne przewody wentylacyjne z izolacją. Nie tylko dobrze spełniają swoje zadanie, ale dzięki nowoczesnemu sposobowi zaprojektowania tłumią hałasy, które często bywają zmorą tego typu układów. Jednocześnie RAM jest odpowiedzialne za produkcję wysokiej jakości urządzeń przydatnych w domowej uprawie prowadzonej w zaawansowany sposób. Chodzi tutaj o cyfrowe nawilżacze ultradźwiękowe i elektroniczne kontrolery CO2. Z nimi o wiele łatwiej będzie o osiągnięcie doskonałych rezultatów w domowej uprawie.

Akcesoria do wentylacji RAM

Czemu warto stawiać na akcesoria do wentylacji RAM dostępne w naszym sklepie? Przede wszystkim są to części wysokiej jakości, które powstały jako część oferty doświadczonego producenta. Zaprojektowano je w taki sposób, aby umożliwiały sprawne działanie instalacji i jednocześnie eliminowały przykre aspekty jej funkcjonowania. Chodzi o izolowane przewody wentylacyjne. Ich obecność w ofercie RAM jest korzystna dlatego, że nie tylko izolują wysokie temperatury, ale także wyciszają działanie układu wentylacyjnego. Warto wiedzieć, że właśnie ten hałas jest jednym z bardzo uciążliwych elementów jego funkcjonowania.

Nowoczesne urządzenia od RAM

RAM to także nowoczesne urządzenia, które doskonale sprawdzą się w warunkach domowej uprawy. Mowa tu choćby o ultradźwiękowych nawilżaczach cyfrowych. To one w nowoczesny sposób zadbają o to, aby rośliny miały dobrą wilgotność. Cechuje je precyzja, niskie zużycie energii i takie rozwiązania, które można określić jako inteligentne. Z pewnością przyda się też dostępny w naszym sklepie elektroniczny kontroler CO2. Dzięki niemu można monitorować stężenie tego ważnego dla uprawy elementu. Urządzenie jest łatwe w użyciu, wydajne i posiada możliwość montażu na ścianie.

pixel