Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Epistar

( ilość produktów: 4 )

Markę Epistar z pewnością zna większość hodowców, którzy zwracają uwagę na jakość i wydajność używanych przez siebie produktów. Koncern dzięki wieloletniej obecności na rynku zyskał rozgłos na całym świecie, głównie ze względu na znakomitą relację ceny do jakości jej urządzeń. Podstawowymi produktami znajdującymi się w portfolio marki Epistar są diody. Firma rozpoczęła ich wytwarzanie już w 1996 roku, zupełnie zmieniając świat upraw roślin indoor i wprowadzając do nich na szeroką skalę diody LED. Świat przyjął je z radością – hodowcy docenili minimalny pobór prądu, niską awaryjność, niewielkie wymiary zewnętrzne oraz ponadprzeciętną wydajność czy też opcję dostosowania barwy światła do konkretnych wymagań. Marka Epistar ma w swoich szeregach najlepszych wizjonerów z całego świata, którzy projektują diody LED i całe źródła światła.

Czym cechuje się marka Epistar?

Firma Epistar powstała w 1996 roku i od samego początku skupiała się na tworzeniu diod LED Epistar 1W, 2835, 3030, 3W czy też 45MIL, 5050, 50W oraz wielu innych, wśród których warto wymienić diody Epistar 5640, 5730, SMD2835 oraz SMD5050. Epistar LED Chip szybko zyskały ogromną sławę wśród hodowców i producentów kompletnych urządzeń do uprawy roślin. Marka ma na swoim koncie szereg przełomowych innowacji - dzięki nim jest obecnie największym dostawcą diod LED do przeróżnych zastosowań. Ponadto firma ma swoje oddziały produkujące diody LED do laptopów, telewizorów czy telefonów komórkowych, co świadczy o jej zaangażowaniu w rozwój współczesnej technologii.

Marka już po 5 latach działalności, tj. w 2001 roku, zadebiutowała na tajwańskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a w 2002 roku uzyskała pierwszą prestiżową nagrodę za innowacyjny produkt (diodę LED InGaN o wysokiej mocy), która była dla niej tylko początkiem drogi na sam szczyt. W kolejnych latach koncern stawał się coraz bardziej utytułowany, a jego wyroby stały się rozpoznawalne na całym świecie. Przedsiębiorstwo w dalszym ciągu otrzymuje nagrody z roku na rok, a z jej know-how korzystają zarówno osoby prywatne kupujące LEDy Epistar, jak i firmy, które wykorzystują pojedyncze diody do produkcji np. Growboxów.

Marka szczyci się także zgodnością swoich produktów z informacjami zawartymi na opakowaniach i na całej witrynie. Wiele firm przeszacowuje swoje produkty, przez co część z nich nie spełnia oczekiwań konkretnych osób i hodowców, a część może być niebezpieczna dla upraw. Marka Epistar LED przeprowadza częste audyty jakości i uzyskuje wszelkie wymagane certyfikaty, dzięki którym jej produkty są zawsze zgodne z oczekiwaniami klienta. W naszym sklepie znajdziesz wiele produktów marki LED Epistar, dlatego przejrzyj wszystkie i zapoznaj się z ich opisem – z pewnością znajdziesz w nim wiele istotnych informacji.

Podstawowe założenia firmy Epistar

Marka Epistar stała się jedną z największych firm oferujących diody LED na rynku, a w jej katalogu znajduje się ponad 3000 patentów, które jasno i wyraźnie mówią o jej innowacyjności. Marka już w 2009 roku uzyskała roczny obrót w wysokości 10 miliardów dolarów, co jak na ówczesne czasy jest ogromną liczbą, dostępną jedynie dla kilku największych producentów sprzętu elektronicznego.

W naszym sklepie znajdziesz różne LED Epistar, a wśród nich np. żarówkę 5x3 W na kwitnienie. Żarówka tego typu umożliwia doświetlenie upraw podczas cyklu kwitnienia, który jest szczególnie narażony na błędy hodowlane. Czerwony kolor (długość fali: 5x660 nm) pobudza do kwitnienia, a pobór mocy około 9,15 W nie zwiększa w znacznym stopniu wydatków na energię elektryczną. W ofercie naszego sklepu znajdują się także diody LED chip Epistar 5x3 W na cykl wzrostu, dlatego generuje światło o długości fali 1x470 nm, 2x450 nm i 2x430 nm.

Do swoich upraw warto też zakupić żarówkę LED 10W na cały cykl życia rośliny. To model uniwersalny z czerwonym i niebieskim kolorem światła o długości 660 nm i 460 nm oraz żywotności 50 000 godzin. Żarówkę można wykorzystać w każdym cyklu życia rośliny. Nie bez znaczenia jest fakt, iż żarówki LED Epistar cechują się najwyższą możliwą jakością, dlatego rośliny wchłaniają 100% światła pochodzącego z tego źródła. Innym wariantem jest żarówka 5x3 W, również uniwersalna, z falami o długości: 2x czerwony 660 nm, 1x czerwony 630 nm, 1x niebieski 450 nm, 1x niebieski 430 nm.

Epistar – zamów diody Epistar w naszym sklepie już dziś!

LED Epistar to żarówki cechujące się ponadprzeciętną jakością, dzięki czemu stanowią znakomity zakup w swojej kategorii cenowej. Nie bez powodu cieszą się szczególnie dużą popularnością wśród hodowców, którzy nie uznają kompromisów i półśrodków, tylko chcą swoje uprawy traktować z należytym szacunkiem. Początkujący z pewnością będą mieć niemały problem z wyborem odpowiedniego wariantu, dlatego z naszej strony zapewniamy pełną pomoc. Jesteśmy profesjonalistami i chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości, odpowiemy na pytania natury technicznej, a także udzielimy wielu istotnych informacji na tematy praktyczne i teoretyczne. Zamów wybrane produkty już dziś!

pixel