Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Protect Garden

( ilość produktów: 2 )

Marka Protect Garden pojawiła się na rynku w 2018 r., ale tradycjami sięga znacznie dalej w przeszłość. Można tu znaleźć także dobrej jakości środki grzybobójcze, chwastobójcze, przeznaczone do zwalczania szkodników i ślimaków. W naszej ofercie szczególne miejsce zajmują preparaty grzybobójcze. Wśród nich dostępne są u nas także te produkty, które służą odkażaniu podłoża. Protect Garden to przy tym gwarancja dobrej jakości i skuteczności. Pamiętajmy jednak o tym, że środki chemiczne tego typu wymagają stosowania w zgodzie z zaleceniami producenta. Na szczęście zadbał on o to, aby wszystko zostało dokładnie rozpisane na ulotce załączonej do produktu.

Protect Garden i świetne produkty grzybobójcze tej marki

Czemu akurat produkty grzybobójcze od Protect Garden? Okazuje się, że właśnie te środki są tworzone w taki sposób, aby nie dać przeciwnikom upraw żadnych szans. Służy temu choćby sprytne rozwiązanie w postaci podwójnej substancji czynnej zawartej w konkretnym środku grzybobójczym. Nie tylko likwiduje to źródło kłopotów, ale działa również profilaktycznie i chroni przed powstawaniem nowych skupisk grzybicy.

Jednocześnie Protect Garden tworzy preparaty, które są cenione z uwagi na dodatkowe cechy. Chodzi m.in. o to, że drobiny tych preparatów bardzo skutecznie przylegają do roślin. W związku z tym nie może ich zmyć deszcz ani nie mogą ich zniszczyć promienie słoneczne. To zaś bardzo mocno zwiększa oczywiście ich skuteczność. Jednocześnie substancje te mają działanie układowe – chronią więc również nowe przyrosty rośliny.

Protect Garden – dawkowanie ma znaczenie

Protect Garden oferuje preparaty chemiczne, których dawkowanie i sposób wykorzystania są ściśle określone. Na szczęście w przypadku tych produktów istotne informacje zostały w klarowny sposób opisane. Dzięki temu wykorzystanie preparatów we właściwy sposób nie jest problematyczne.

pixel