Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Target

( ilość produktów: 3 )

Uprawa roślin w ogrodzie wymaga sprawdzonych i skutecznych rozwiązań. Skuteczność, a także atrakcyjne ceny to charakterystyczne cechy marki Target. Ta polska firma od lat jest obecna na rynku, dostarczając klientom sprawdzone rozwiązania w dziedzinie akcesoriów do ogrodu. W szczególności cenione są oferowane przez nią produkty z zakresu ochrony przed grzybami i innymi chorobami, które potrafią spustoszyć niejeden cieszący się do niedawna życiem ogród. Target przychodzi tutaj na ratunek bez zbytniego obciążania domowego budżetu. Teraz produkty tej marki dostępne są również w naszym sklepie.

Dlaczego właśnie Target?

Przedsiębiorstwo Target działa od 1991 r. i jest to marka polska. Oferowane przez nią produkty tworzone są w taki sposób, aby mogły możliwie najlepiej radzić sobie ze specyfiką chorób roślin, która jest charakterystyczna dla naszego klimatu. Oferta jest przy tym przeznaczona zarówno dla przedsiębiorców rolnych, jak i detalistów pragnących zachować w dobrej formie przydomowy ogród. Target to sprawdzone rozwiązania, które przyniosły doskonałe rezultaty już wiele razy. Warto im zaufać ponownie po to, by można było czerpać radość z pięknych roślin w ogrodzie.

Target – środki grzybobójcze i przeciwko chorobom

W ofercie marki Target warto docenić m.in. bardzo dobrej jakości środki grzybobójcze o szybkim i skutecznym działaniu. Wiele z nich posiada nie tylko walor likwidacji tak uciążliwych chorób, jak choćby szara pleśń, ale ma również dodatkowe działanie. Chodzi o skuteczne zapobieganie nawrotowi takich zjawisk po to, by można było ograniczyć stosowanie chemii ogrodowej i jednocześnie cieszyć się z efektów swojej pracy. Target pozwala więc z dobrymi efektami rozwijać swoją pasję do ogrodnictwa. Produkty dostępne w naszym sklepie znajdziesz w różnych pojemnościach tak, by lepiej dopasować je do własnych potrzeb.

pixel