Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Plant Success

( ilość produktów: 7 )

Czemu warto skorzystać z oferty Plant Success? Przede wszystkim za tą marką przemawia bardzo duże doświadczenie. Amerykański producent mikoryzy i produktów glebowych działa od 1999 r. To dość dużo czasu, aby zdobyć na tym polu bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość i późniejsze sukcesy hodowców roślin. Oczywiście dostępne są tutaj produkty w różnych wariantach i o zróżnicowanych wielkościach opakowań. Taki podział jest wartościowy z punktu widzenia klienta – może on dopasować konkretną opcję do swoich potrzeb.

Mikoryza i bakterie glebowe – dlaczego są potrzebne?

Czemu mikoryza i bakterie glebowe marki Plant Success są tak potrzebne? Przede wszystkim gleby mikoryzowe sprawiają, że roślina otrzymuje o wiele lepszy dostęp do składników pokarmowych. Lepiej się odżywia, a więc także o wiele szybciej wzrasta i bujniej rośnie. Rośliny są nie tylko dorodniejsze, ale również mocniejsze. Wszystkiemu temu sprzyjają strzępki grzybni wokół powierzchni chłonnych rośliny. Stosowanie nawozów i nawadnianie jest dzięki produktom Plant Success o wiele bardziej efektywne. Doskonałe rezultaty można wówczas osiągnąć dzięki stosunkowo niewielkim nakładom.

Doskonała mikoryza od Plant Success

Doskonałej jakości mikoryza od Plant Success to gwarancja najlepszych warunków dla Twoich roślin. Produkty dostępne w tej kategorii w naszym sklepie to prawdziwa ekstraklasa, która gwarantuje jakość. Starannie wybiera się tutaj szczepy glonów, które stworzą najlepsze warunki. Dodatkowo mikoryzę od Plant Success można stosować zarówno w glebie, jak i w kokosie. Producent oferuje także dostępne u nas środki przeznaczone pod konkretny rodzaj rośliny – chodzi tu np. o te, które służą do ukorzeniania się klonów. Dzięki nim można liczyć nawet na to, że wymagające rośliny zostaną doskonale ukorzenione i zaczną skutecznie wzrastać, ciesząc oko.

pixel