Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dobreledy

( ilość produktów: 1 )

Światło to podstawowy czynnik wpływający na jakość i wielkość zbiorów. Niestety jest to też jeden z najdroższych elementów domowej uprawy roślin. Jeśli chcesz zapewnić roślinom najlepsze warunki do wzrostu, to koniecznie zadaj o dobre oświetlenie swoich upraw. Nowoczesne lampy LED firmy Dobreledy są polecane do upraw w warunkach domowych, czyli w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem do promieni słonecznych lub całkowicie zaciemnionych. Zapewniają one optymalne warunki dla roślin na każdym etapie ich rozwoju. Od kiełkowania, przez wzrost i kwitnienie, aż po zbiory. Są bezpieczne i energooszczędne. Nie przegrzewają się i mają długą żywotność. Poniżej przybliżymy to, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

Korzyści z zastosowania oświetlenia LED

Nowoczesne oświetlenie LED ma wiele zalet. Oto najważniejsze z nich:

  • oszczędność pieniędzy dzięki zmniejszeniu zużycia prądu;
  • długi czas pracy, czyli długa żywotność lamp LED;
  • brak efektu przegrzewania, niski poziom wytwarzanego ciepła podczas pracy;
  • pełen zakres światła, który zapewni roślinom stabilne warunki wzrostu;
  • najlepsza alternatywa dla światła słonecznego;
  • duży komfort użytkowania;
  • bezpieczne dla roślin i ludzi.

 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED?

Wybierając oświetlenie dla swojej uprawy, zwróć uwagę na kilka podstawowych czynników, tj. zapotrzebowanie uprawianych roślin na światło, jakość emitowanego przez lampę światła, żywotność, okres gwarancji, czy rodzaj wykorzystywanych żarników. Wszystkie te czynniki decydują o tym, czy oświetlenie spełni swoją funkcję i początkowa inwestycja zwróci się już po kilkunastu miesiącach użytkowania. 

Pełen zakres światła LED zapewni lepszy wzrost roślin

Jeśli planujesz uprawę roślin, które potrzebują dużo światła i są to rośliny kwitnące, to bardzo rozsądnym rozwiązaniem będzie zainwestowanie w dobrej jakości oświetlenie. Tanie lampy nie spełnią swojej funkcji. Lampy firmy Dobreledy zapewnią Twoim roślinom najlepsze źródło światła w pomieszczeniu zamkniętym. Pełen zakres światła korzystnie wpłynie na wzrost roślin na każdym etapie ich życia. Zostało potwierdzone naukowo, że na poszczególnych etapach wzrostu roślina wykorzystuje różny zakres światła. Na przykład światło czerwone jest optymalne dla fazy kwitnienia, ale nieodpowiednie dla rośliny na etapie kiełkowania. Tylko lampy zapewniające full spectrum zadbają o rośliny na każdym etapie ich rozwoju. Oświetlenie od Dobreledy to gwarancja odpowiedniego nasłonecznienia od etapu kiełkowania przez wzrost rośliny, kwitnienie i zbiory. Tanie lampy LED nie są w stanie zapewnić Twoim roślinom dobrych warunków wzrostu. Lampy te emitują często tylko światło barwy niebieskiej lub różowej.

 

Długa żywotność lamp od Dobreledy to duża oszczędność

Kolejnym czynnikiem, na który musisz zwrócić uwagę przy wyborze lamp LED do domowej uprawy roślin, jest żywotność lamp deklarowana przez producenta. Cena zakupu oświetlenia LED może wydawać się wysoka w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem lampami HPS. Jednak jeśli rozłożymy koszty zakupu LEDów na cały czas ich pracy, to koszt będzie relatywnie niski. Firma Dobreledy oferuje oświetlenie, którego żywotność często dochodzi do 60 tysięcy godzin pracy. Stabilną pracę i wysokie parametry oświetlenia zapewniają żarniki renomowanych producentów, takich jak Citizen czy Luminus. Cena nie powinna stanowić dla Ciebie jedynego miernika decydującego o wyborze oświetlenia. Porównaj cenę z długością działania lampy deklarowaną przez producenta. Kupując oświetlenie LED, na początku płacisz więcej, jednak Twoje oszczędności rosną z miesiąca na miesiąc podczas użytkowania tej energooszczędnej lampy. Uprawa roślin w pomieszczeniach zamkniętych często wymaga stałej pracy lamp przez większość doby. Ciągle rosnące ceny prądu powinny przekonać Cię do wyboru tego typu oświetlenia. Lampy od firmy Dobreledy są tanie w użytkowaniu i energooszczędne.

Długi okres gwarancji

Nie bez znaczenia powinien być również okres gwarancji, jaki producent daje na swoje urządzenia. Firma Dobreledy zapewnia aż 3 lata gwarancji na swoje produkty. Zastosowanie żarników nowej generacji, renomowanych firm tj. Citizen oraz wykorzystanie dobrej jakości zasilacza i łączenie elementów za pomocą cyny z dodatkiem srebra i złota to czynniki wpływające na wysoką jakość urządzeń od firmy Dobreledy. Producent oferujący tak długi okres gwarancji zapewnia tym samym o wysokiej jakości swoich produktów. DobreLedy to polska firma, która już od 2016 roku oferuje doskonałe lampy do uprawy roślin w warunkach domowych. Ich nowoczesne oświetlenie zostało docenione nie tylko w Polsce. Firma z sukcesem sprzedaje swoje produkty również na rynki zagraniczne. Chcąc zadbać o wysoką wydajność i prawidłowy wzrost swoich upraw, nie eksperymentuj z lampami niewiadomego pochodzenia. Wybierz Dobreledy i ciesz się wysoką wydajnością oświetlenia przez długie lata. Łatwa regulacja mocy światła od 0-100% oraz cicha praca lamp to duża wygoda w prowadzeniu własnej uprawy. Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań!

pixel