Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

WOMA 1-2-3

( ilość produktów: 15 )

Wyraźny wzrost zbiorów, silniejsze rośliny, ulepszony smak i zapach zbiorów oraz odporność na szkodniki i choroby. Marka WOMA 1-2-3 to doświadczeni specjaliści, którzy tworzą skuteczne nawozy WOMA cieszące się ogromnym zaufaniem i popytem wśród hodowców. Postaw na najlepsze efekty nawożenia i nowoczesne technologie podnoszące jakość plonów i wydajność upraw. Wiadomo, że każda hodowla wiąże się z innym zapotrzebowaniem na składniki pokarmowe. WOMA 1-2-3 rozwiązuje tę kwestię, zapewniając szeroki wybór stymulatorów kwitnienia, stymulatorów korzeni, nawozów przeznaczonych na cały cykl uprawy i środków ochrony roślin. Sprawdź pełną ofertę i złóż zamówienie na potrzebne Ci produkty! W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji!

Dlaczego warto wybrać produkty WOMA 1-2-3?

Nawozy od WOMA 1-2-3 wyróżnia wysoka skuteczność. Mowa tu o produktach bazujących na nowatorskich formułach i odpowiednich składach. Regularne stosowanie tych produktów pozytywnie wpływa na szereg istotnych procesów oraz funkcji w roślinach. Dlaczego warto je wybrać? Po pierwsze stymulują rośliny do prawidłowego wzrostu i rozwoju. Po drugie, aktywują ich procesy metaboliczne. Kolejno, wspierają proces kwitnienia i biologiczną wartość plonu. Nie bez znaczenia jest także fakt, że wspomagają regenerację roślin, co ma istotne znaczenie w przypadku uszkodzeń.

WOMA 1-2-3 – marka pozytywnie opiniowana przez klientów

W ofercie marki WOMA 1-2-3 znajdują się produkty, które szturmem zdobyły uznanie wśród klientów. Ma ona w swoim asortymencie bardzo dużą liczbę artykułów wspierających prowadzenie upraw. Producent wytrwale dążył do uzyskania jak najlepszych jakościowo wyrobów, w wyniku czego jego produkty są profesjonalne i godne zaufania najbardziej zaangażowanych w rozwój swoich upraw hodowców. W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty jeszcze wielu innych zaufanych producentów, na przykład marki Wassertech specjalizującej się w systemach nawadniających. Sprawdź pełną ofertę i złóż zamówienie już teraz!

pixel