Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Soler & Palau

( ilość produktów: 1 )

Dlaczego właśnie Soler & Palau? To austriacki producent wentylatorów, który działa na rynku od 2005. Jego produkty stały się popularne także w naszym kraju. Okazuje się jednak, że marka postanowiła niektórymi swoimi urządzeniami zdobyć rynek wentylatorów uprawowych. Ponieważ są to bardzo udane konstrukcje, to oferujemy je również naszym klientom. Soler & Palau zdobyło uznanie za doskonałą jakość i nowoczesne rozwiązania, które nie kłócą się z przystępnymi cenami. Za co jeszcze bywają cenione te produkty? Użytkownicy są zgodni: ich praca jest niezmiernie cicha, co jest ważne zwłaszcza przy większych uprawach.

Nowoczesne wentylatory Soler & Palau

Dlaczego wentylatory Soler & Palau to urządzenia w pełni nowoczesne i warto na nie stawiać? Przede wszystkim charakteryzuje je wysoki przepływ maksymalny. Prościej mówiąc: są bardzo wydajne. Nie towarzyszy im jednak emisja hałasu, który byłby bardzo uciążliwy dla osób przebywających w pobliżu. Wręcz przeciwnie: wentylatory Soler & Palau są urządzeniami niezwykle cichymi. Niski poziom hałasu i drgań uzyskuje się w ich przypadku dzięki szeregowi innowacji, które pozwalają na ich redukcję. Dodatkowo urządzenie zaprojektowano w taki sposób, aby możliwy był jego łatwy montaż.

Dobrej jakości wentylatory Soler & Palau

Wentylatory Soler & Palau to jednak nie tylko cicha praca, wydajność i wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań. Wielu użytkowników docenia także precyzję i jakość ich wykonania. Dzięki temu, że tworzy się je z wysokiej jakości materiałów mogą o wiele dłużej służyć inwestorowi. Na uwagę zasługuje wykonanie obudowy z dobrej jakości polipropylenu, wirnika zaś z tworzywa sztucznego ABS. Wentylatory Soler & Palau to kategoria produktów, które raz opłacone mogą służyć przez lata i warto brać to pod uwagę przy kalkulowaniu zakupu takiego urządzenia.

pixel